Pięć lub sześć gal KSW w tym roku!

03 Luty 2011
6
Pięć lub sześć gal KSW w tym roku!

Informację o tym, że federacja KSW planuje zorganizowanie pięciu lub nawet sześciu gal w tym roku, znamy już od kilku dni (głównie dzięki temu, że jako jedyny duży portal branżowy byliśmy obecni na ważeniu w Ełku), jednak wstrzymaliśmy się z jej publikacją, by zdobyć dla Was więcej szczegółów. Jeśli chcecie poznać te informacje oraz dowiedzieć się na jakim etapie jest realizacja pomysłu na polskiego „The Ultimate Fightera” – zapraszam do środka.

Maciej Kawulski zapowiedział w rozmowie z nami, że po KSW Extra 2 – President Cup, oraz potężnie obsadzonym KSW 15 (dla pewności przypomnę: 19 marca w Warszawie) prawdopodobnie już 21 maja odbędzie się KSW 16, w którym weźmie udział Mariusz Pudzianowski, o którym ostatnio było bardzo cicho. Jako ciekawostkę powiem, że niektóre grupy religijne uważają tę datę za początek Sądu Ostatecznego. Mam tylko nadzieję, że nadejdzie on po walce Krzyśka Kułaka z Michałem Materlą. Następnie między czerwcem a listopadem odbędzie się jedna lub dwie gale pod szyldem KSW Extra, a na sam koniec, najprawdopodobniej w grudniu, odbędzie się KSW 17. Szykuje się nam naprawdę gorący rok, a pomysł organizacji KSW 16 po tak krótkim odstępie czasu jest odważny, ciekawy i naprawdę nam się podoba. Jedyne co może stanąć na przeszkodzie, jak mówił Maciej Kawulski, to dopięcie na ostatni guzik organizacji odpowiedniego miejsca na to wydarzenie.

Włodarze federacji KSW wspomnieli także, że pomysł realizacji polskiego reality show w stylu „The Ultimate Fightera” nie jest plotką, jest wciąż aktualny i omawiany z władzami Polsatu. Póki co są one niezdecydowane, ale jeśli sama telewizja da zielone światło, na pewno możemy się spodziewać realizacji tego pomysłu. Piszcie i mówcie o tym, a być może wkrótce zamiast „Top Model” będziecie mogli oglądać w telewizji „Top MMA Fighter”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
F. GeorgiewTDelemeluffffff Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
W.Mrozowski
Admin

Trole internetowe też są potrzebne temu portalowi, napędzają ruch na stronie.

elemel
Gość
elemel
Offline

Jakiś wasz fan wstał wczesnie żeby namącić. Konkurencja której nie było na ważeniu bo zaplątała się w poranne smarki? 😀

uffffff
Gość
uffffff
Offline

gratulacje

uffffff
Gość
uffffff
Offline

jako jedyny duży portal branżowy byliśmy obecni na ważeniu w Ełku……….oł łał