Świat stanął na głowie… Cyborg chce ćwiczyć jiu-jitsu

autor:
11 luty 2011
5
Świat stanął na głowie… Cyborg chce ćwiczyć jiu-jitsu

Pewnie kojarzycie Evangelistę 'Cyborga’ Santosa… To ten, który jest mężem tej agresywnej kobiety, która bije inne Panie i jest uznawana za najtwardszą kobietę na świecie. Otóż Evangelista też walczy i to w bardzo przyjemny dla fanów sposób. Jego walka z Melvinem Manhoefem jest jedną z najlepszych walk MMA w dziejach tego sportu. Ale stało się coś dziwnego, zawodnik znany ze swojego agresywnego stylu walki w stójce nagle zapragnął… trenować więcej jiu-jitsu!


Zawodnik doszedł do takiego wniosku po walce z Nickiem Diazem. Miejmy nadzieję, że plany Cyborga nie wpłyną znacząco na jego styl walki i nadal będziemy podziwiali miażdżące niskie kopnięcia i wspaniałe wymiany ciosów.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bej
Bej
11 lat temu

Sparda: nie… chwyty, sporty chwytane itd. to właśnie ogólnie pojęty grappling.

sparda
sparda
11 lat temu

Dino……nie. To było głupie…
Chwyty to chyba w Judo są….

dino
dino
11 lat temu

Ja bardzo lubię małżeństwo Cyborgów, są prawdziwą ikoną MMA.

Zgadzam się, że Mr.Cyborgowi czegoś brakuje, może ju-jitsu właśnie, może myślenia, jak napisał SynSwaroga, ale nie zgodzę się, że to obalenie było głupie, wręcz przeciwnie. Cyborg musiał sobie zdawać sprawę, że zaznaczył przewagę w tej rundzie i że to jej końcówka, trafił Diaza w splot przytykając go na moment, spróbował dobić go obrotówką którą nie trafił, więc obalił, gdyby wytrzymał te parę sekund bijąc z góry miałby rundę bezapelacyjnie dla siebie.
Niestey tutaj skopał sprawę, wszyscy widzieli, heh.
Dlatego faktycznie trochę chwytów mu nie zaszkodzi, stójkowo jest w kategorii półśredniej nie do przejechania.
Tak uważam i czekam na dalsze występy Cyborgów:)

F. Georgiew
11 lat temu

Na temat Cyborga się nie wypowiadam, bo nie chciałbym dostać kiedyś od niego w japę, ale intelektualistą to on faktycznie nie jest.

SynSwaroga
SynSwaroga
11 lat temu

Coś Ci powiem Pawełku. Cyborg nie przegrywa przez słabe bjj tylko przez kłopoty z logicznym myśleniem. Sam powinieneś coś o tym wiedzieć…

Kto obala przeciwnika (czarnego pasa w bjj) wygrywając w stójce? Chyba tylko cyborg.

Nie wróże mu sukcesów w bjj, bo to są szachy. A nie można być dobrym w szachy jeśli się nie wie która to jest prawa a która lewa reka. Wcale bym sie nie zdziwił jak bym sie dowiedział że Cyborg nie umie jeśc łyżką i widelcem… ale nieważne

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x