Belfort vs. Silva 2, Ortiz vs. Bader

autor:
22 Marzec 2011
Belfort vs. Silva 2, Ortiz vs. Bader

Dana White chce zorganizować już od dłuższego czasu rewanż Belforta z Wanderleiem Silvą. Wygląda na to, że w końcu mu się udało. Jak donosi mmajunkie, Belfort zgodził się na tą walkę, ale Wanderlei Silva prosi o pojedynek z Chrisem Lebenem. Silva argumentuję chęć walki z Lebenem tym, gdyż uważa, że dałby lepsze show dla fanów z Amerykaninem.


Ponadto na UFC 132 zobaczymy pojedynek dwóch byłych zapaśników: Tito Ortiz zmierzy się z Ryanem Baderem. Dla obydwu zawodników ta walka będzie powrotem po porażkach. Ortizm ostatnio poczuł smak przegranej w walce z Hamillem, później miał walczyć z Nogueirą, ale niestety walka się nie odbędzie z powodu kontuzji Tito.

Bader natomiast ostatnio walczył z Jonem Jonesem, z którym przegrał przez poddanie.

Komentarze

  • Zgadzam się z Silvą, że lepiej wyglądałaby walka z Lebenem

    GO BADER

  • Beier

    Jeśli Tito przegra to chyba pożegna się z UFC.

  • Tak, walka z Lebenem była by bardziej widowiskowa. Jednak nie zmienia to faktu, że walka z Belfortem wyglądała by podobnie jak pierwsze ich stracie, a jeżeli nawet nie to Vitor zapewne poradził sobie z Wandem jak w ich pierwszym starciu. MMA to nieprzewidywalny sport, jednak w tym przypadku się nie myle. „Wanderlei powinien mniej mleć ozorem, a więcej walczyć?