Michał Głogowski odpowiada na pytania naszych czytelników

autor:
05 marzec 2011
2
Michał Głogowski odpowiada na pytania naszych czytelników

Michał i Robert Popławski w Fairtex Camp. Fotka dzięki uprzejmości Anety Głogowskiej.

Michał Głogowski pokazuje, że zależy mu na swoich kibicach i bardzo szybko odpowiada na zadane przez was pytania.


Odpowiem na pytania internautów- najpierw Bej:

1. Odnośnie sponsorów.

Pobyt w campie zapewnia mi Fairtex jednak przylot do Tajlandii jest na własny koszt. Nie mam obecnie żadnego sponsora a taki wyjazd wiąże się z dużymi kosztami.

2. Nie mogę jeszcze potwierdzić żadnego startu w tym roku. Wszystko jest w trakcie negocjacji- jest kilka propozycji ale żadna nie jest sfinalizowana kontraktem. Jeśli uda się wszystko dopiąć, to z pewnością podzielę się taką informacją.

3. Do Tajlandii nie jadę po to żeby się rozwijać- wszystko czego potrzebuje w tej kwestii mam w Polsce. Jestem tutaj, bo są tutaj doskonałe warunki treningowe. Przede wszystkim świetny klimat o tej porze roku. Jestem w zamkniętym campie, gdzie nic nie rozprasza moje uwagi, mogę się skupić wyłącznie na trenowaniu. Są tutaj 4 ringi, mnóstwo worków, dobrze wyposażona siłownia, basen itp. Jednym słowem wszystko czego potrzeba do trenowania – w jednym miejscu. Nie tracę czasu na dojazdy na treningi i powroty do domu. Mieszkam w campie i dojście na trening zajmuje mi minutę.

Jeśli chodzi o rozwój, to wszystko zależy od zaawansowania zawodnika. Każdy trening jest prowadzony 1 na 1 z trenerem, więc z pewnością wiele się można nauczyć.

Dino:

1. Pytanie o boks.

Kiedy zaczynałem trenować, mój pierwszy trener większy nacisk kładł na techniki bokserskie, niż na kopanie. Później również trafiałem na trenerów, którzy dużo pracowali za mną nad boksem- chociażby Krzysztof Kosedowski z Legii. Obecnie trenuję z Robertem Popławskim i on też dużą uwagę skupia na tym elemencie walki.

Silv:

Koszta pobytu na miejscu wahają się od 110zł do 250zł za dobę i zależą głównie od miejsca zakwaterowania. Przy czym pokój za 110 zł to normalny pokój (bez klimatyzacji ale z wiatrakami) i najczęściej z tej opcji każdy korzysta. W cenę wliczone jest zakwaterowanie, 2 posiłki oraz treningi. Wszystko co znajduje się w ośrodku jest dostępne dla każdego niezależnie od tego ile zapłacił za pobyt (basen, siłownia, sala do mma/bjj, ogród/zoo). Jeśli interesuję kogoś pobyt w campie Fairtex’a to służę pomocą (glogom@poczta.fm).

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dino
dino
11 lat temu

Dzięki i powodzenia!

Kamillo
Kamillo
11 lat temu

Wow, super. Nawet nie chodzi o pytania, ale to bardzo poważne podejście.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x