Michał Materla opowiada o walce na KSW 15 i odpowiada Kułakowi

22 Marzec 2011
14
Michał Materla opowiada o walce na KSW 15 i odpowiada Kułakowi


Wg Materli: każdy mężczyzna powinien zasadzić drzewo, wybudować dom i pokonać Krzysztofa Kułaka…

Pomimo negatywnych komentarzy w studiu Polsatu uważam, że Michał Materla wrócił w dobrym stylu. Po tak długiej przerwie oczywistym jest, że fighter potrzebuje pozbyć się tak zwanego „ring rust” (rdza po dłuższej absencji). Brakowało nieco wykończenia, ale umówmy się, że z MMA jest jak z jazdą na rowerze – człowiek nigdy tego nie zapomina. Wszytko to kwestia przypomnienia a Michał doskonale przypomniał wszystkim, dlaczego nigdy nie powinniśmy go skreślać.
Po walce z Gregorym Babene, „Cipao” chętnie opowiedział nam o przebiegu walki i o tym, jak niemal do niej nie doszło. Na koniec mały bonus, czyli odpowiedź na wcześniejszy komentarz Krzysztofa Kułaka, który prawdopodobnie będzie skutkował medialną falą wzajemnej nienawiści między dwójką zawodników. Pamiętajcie kto pierwszy przekazał wam ten wspaniały „HYPE”.

Czy było tak łatwo jak wyglądało? Choć parę razy Babene zaskakiwał, cała walka wyglądała, jakby przebiegała po twojej myśli.
Nie no, nie powiedziałbym, że było tak łatwo. Byłem strasznie skoncentrowany, wiedziałem że przeciwnik dobrze kopie, do tego jeszcze dwa tygodnie temu byłem chory. Pojawiła się nawet chwila zawahania czy nie zrezygnować z walki, ale byłem jej tak głodny, że nie mogłem odpuścić. Cieszę się, że udało mi się ją wygrać, mam nadzieję, że będę mógł wrócić na dawny tor, z walki na walkę coraz bardziej się rozkręcać i wrócić do swojej dawnej formy.

Kiedy rozmawialiśmy w przerwie z Krzysztofem Kułakiem, miał on dla ciebie pewien przekaz, który brzmiał tak: „Michał… Przyzwoity występ, ale jeśli chcesz się ze mną zmierzyć, musisz jeszcze na to zasłużyć i trochę potrenować.”
Przez Krzyśka przemawia chyba zazdrość i samouwielbienie. Myślę, że Babene był bardziej wymagającym przeciwnikiem niż sam Kułak. Krzysztof miał być przeciwnikiem na przetarcie, tym bardziej cieszyłem się z tej walki, że jej stawką był pas mistrzowski, a ja nie uważam żeby on na niego zasługiwał. Mam nadzieję, że czym prędzej będę mógł się z nim spotkać i pokazać swoją wyższość nad nim.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrek
Piotrek
9 lat temu

Dokładnie. Krzysiek by mógł go tam wnieść. 🙂

Marzena
Marzena
9 lat temu

Lena: super wypowiedź i tak będzie Krzysiek sam go wniesie do ambulansu;))) Materla to tylko wytatuowany chłopczyk jak i jego menadzer bk hehhe

LENA
LENA
9 lat temu

jesli juz ambulans to tylko po to zeby zabrał Materle! A Krzysiek nawet pomoze go wniesc do tego ambulansu ;p

Grzechu
Grzechu
10 lat temu

Kułak sie nadajesz ale do tarcia chrzanu.

F. Georgiew
10 lat temu

dontpanic: nie zgodzę się, jeśli zdrowie Michała nie zawiedzie, to sam się przekonasz, że mam rację 😉

dontpanic
dontpanic
10 lat temu

Jeden przez drugiego a obydwaj przesiaknieci amatorka

pablobjj
10 lat temu

I belive in jiu-jitsu…. A właściwie BJJ

Tomek
Tomek
10 lat temu

Nic dodać, nic ująć. Święta prawda. Na szczęście polskie MMA to nie tylko ksw team.

kudlacz
kudlacz
10 lat temu

dokladnie ….dobra pozadna gala zweryfikowala poziom na jakim znajduje sie nasz MMA … co do Kułaka to popieram koment poprzednika 😀

o8o8o8
o8o8o8
10 lat temu

Myślę, że po tej gali wszystkie nasze „gwiazdy” powinny mocno zweryfikować swoje mniemanie o sobie.

S
S
10 lat temu

Proponuję Kułakowi żeby tym razem wjechał ambulansem, od razu zabierze go z powrotem.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x