Obóz Materli wytacza działa…

25 Marzec 2011
Obóz Materli wytacza działa…


Zadanie za 100 pkt. – znajdź siedem różnic między braćmi

Niektórzy mają zamieszki, gdzie indziej obalają dyktatorów a jeszcze w innym miejscu walczą z siłami natury. My Polacy, z dala od tego całego zgiełku, mamy swoje małe wojenki i na nich jesteśmy skupieni.
Kiedy na początku tygodnia, na portalu pojawił się mocny komunikat Krzysztofa Kułaka, skierowany do Michała Materli, który z kolei szybko skontrował ostrą ripostą, już wtedy zapowiadaliśmy wam zbliżający się dzień sądu ostatecznego.
Wczoraj skontaktował się ze mną Norbert Sawicki, brat i menedżer zawodnika Berserkers Team. Zajrzyjcie do środka! Saga „Kułak vs. Materla” ma swój ciąg dalszy.

Kiedy rozmawialiśmy na temat ewentualnego powrotu Michała do KSW i walki z Kułakiem, zawsze przedstawiałem stanowisko, że sama walka z Kułakiem jest krokiem do tytułu dla Michała. Kułak kojarzy mi się z „Eddy the eagle” (KLIK) ? zawsze więcej zjeżdżał niż latał, ale robił dobre show, ?.i na tym zarobił. W kontekście przegranej Daniela Dowdy, i powrocie Michała po kontuzji walka miała jakiś sens. Natomiast decydujący wpływ na przyjęcie tej walki był fakt, że miała to być walka o pas. Tylko pod takim warunkiem walka Michała z Krzyśkiem była dla nas interesująca. KSW 15 na którym walka miała się odbyć w zamierzeniu miał nosić podtytuł ?revenge?. To Krzyśkowi zależało głównie na odwecie. On wie jak się odklepuje, Michał nie. Krzysiu ma też jakiś problem z Michałem.
Czytając Krzyśka komentarz na mmanews.pl o tym, że Michał musi na walkę z Kułakiem zasłużyć i jeszcze trochę potrenować, odnoszę wrażenie, że Krzysiek boi się starcia z Michałem i boi się stracić Pas. Pas którego ani razu jeszcze nie obronił. Walka z Dowdą może z tych samych przemyśleń nie była walką o pas.
Walka Kułak vs. Materla 2 na warunkach podpisanych z KSW w obowiązującym kontrakcie Michała dojdzie do skutku jedynie w sytuacji kiedy będzie to walka o pas.
Tak czy inaczej Krzysiek niedługo się przekona, że tylko jego Mama kocha go bardziej, i nie jest on żadnym wybrańcem Boga.

Komentarze

 • TheOutlaw

  Michał do boju !!!

 • Pancrase

  Hahaha, jaki diss 😀 piękne

 • Adrian

  Krzysiek Kułak to tak na prawdę leszcze który sie boi pojedynku z Michałem Materla i będzie to odwlekać w nie skończoność , zwykły Show Men a nie Fighter . Co innego Pan Michał , nie dość że przerasta go umiejętnościami to jeszcze intelektem

 • Pingback: Odpowiedź Krzysztofa Kułaka dla obozu Materli | Newsy MMA, BJJ, Muay Thai, Boks, Zapasy. Wiadomości UFC, K-1, Grappling.()

 • Wonsz

  Co do różnic między braćmi:
  -Michał ma mniej podbródków
  -Michał nie jest w 7 miesiącu ciąży
  -Ten po prawej walnął tatuaże jak Bolec w Chłopakach nie płaczą (henna)
  -Michał lepiej przyjmuje
  -Ten z lewej ma na bank lepszą stójkę
  -Michał handluje jarzynami na bazarze (uszy)
  -Sądzę, nawet jestem przekonany w 100tu procentach, że ten Pan po lewej jest frutarianinem.

  A co do podobieństw:
  -Każdy wygląda jak pół ch**a zza krzaka
  -Żaden z nich nie jest kozakiem z wybrzeża

  Proszę o ewentualnie uwagi i dodatkowe spostrzeżenia dotyczące różnic i podobieństw między tymi Panami. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 • Kamillo

  😀 😀 😀

 • LENA

  niech sie Materla nie bawi w Najmana!
  a Krzysiek jest prawdziwym fighterem! nie sprzedaje sie i jest prawdziwy, wierny swoim przekonaniom, i jest przede wszystkim szczery ale kulturalny i dobrze wychowany!
  KRZYSIEK MY ZAWSZE BĘDZIEMY Z TOBĄ!!

 • Pingback: “Jak wyliżę rany to wojna” – wywiad z Krzysztofem Kułakiem | Newsy MMA, BJJ, Muay Thai, Boks, Zapasy. Wiadomości UFC, K-1, Grappling.()