Obóz Materli wytacza działa…

25 Marzec 2011
8
Obóz Materli wytacza działa…


Zadanie za 100 pkt. – znajdź siedem różnic między braćmi

Niektórzy mają zamieszki, gdzie indziej obalają dyktatorów a jeszcze w innym miejscu walczą z siłami natury. My Polacy, z dala od tego całego zgiełku, mamy swoje małe wojenki i na nich jesteśmy skupieni.
Kiedy na początku tygodnia, na portalu pojawił się mocny komunikat Krzysztofa Kułaka, skierowany do Michała Materli, który z kolei szybko skontrował ostrą ripostą, już wtedy zapowiadaliśmy wam zbliżający się dzień sądu ostatecznego.
Wczoraj skontaktował się ze mną Norbert Sawicki, brat i menedżer zawodnika Berserkers Team. Zajrzyjcie do środka! Saga „Kułak vs. Materla” ma swój ciąg dalszy.

Kiedy rozmawialiśmy na temat ewentualnego powrotu Michała do KSW i walki z Kułakiem, zawsze przedstawiałem stanowisko, że sama walka z Kułakiem jest krokiem do tytułu dla Michała. Kułak kojarzy mi się z „Eddy the eagle” (KLIK) ? zawsze więcej zjeżdżał niż latał, ale robił dobre show, ?.i na tym zarobił. W kontekście przegranej Daniela Dowdy, i powrocie Michała po kontuzji walka miała jakiś sens. Natomiast decydujący wpływ na przyjęcie tej walki był fakt, że miała to być walka o pas. Tylko pod takim warunkiem walka Michała z Krzyśkiem była dla nas interesująca. KSW 15 na którym walka miała się odbyć w zamierzeniu miał nosić podtytuł ?revenge?. To Krzyśkowi zależało głównie na odwecie. On wie jak się odklepuje, Michał nie. Krzysiu ma też jakiś problem z Michałem.
Czytając Krzyśka komentarz na mmanews.pl o tym, że Michał musi na walkę z Kułakiem zasłużyć i jeszcze trochę potrenować, odnoszę wrażenie, że Krzysiek boi się starcia z Michałem i boi się stracić Pas. Pas którego ani razu jeszcze nie obronił. Walka z Dowdą może z tych samych przemyśleń nie była walką o pas.
Walka Kułak vs. Materla 2 na warunkach podpisanych z KSW w obowiązującym kontrakcie Michała dojdzie do skutku jedynie w sytuacji kiedy będzie to walka o pas.
Tak czy inaczej Krzysiek niedługo się przekona, że tylko jego Mama kocha go bardziej, i nie jest on żadnym wybrańcem Boga.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
“Jak wyliżę rany to wojna” – wywiad z Krzysztofem Kułakiem | Newsy MMA, BJJ, Muay Thai, Boks, Zapasy. Wiadomości UFC, K-1, Grappling.LENAKamilloWonszOdpowiedź Krzysztofa Kułaka dla obozu Materli | Newsy MMA, BJJ, Muay Thai, Boks, Zapasy. Wiadomości UFC, K-1, Grappling. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LENA
Gość
LENA
Offline

niech sie Materla nie bawi w Najmana!
a Krzysiek jest prawdziwym fighterem! nie sprzedaje sie i jest prawdziwy, wierny swoim przekonaniom, i jest przede wszystkim szczery ale kulturalny i dobrze wychowany!
KRZYSIEK MY ZAWSZE BĘDZIEMY Z TOBĄ!!

Kamillo
Gość
Kamillo
Offline

😀 😀 😀

Wonsz
Gość
Wonsz
Offline

Co do różnic między braćmi:
-Michał ma mniej podbródków
-Michał nie jest w 7 miesiącu ciąży
-Ten po prawej walnął tatuaże jak Bolec w Chłopakach nie płaczą (henna)
-Michał lepiej przyjmuje
-Ten z lewej ma na bank lepszą stójkę
-Michał handluje jarzynami na bazarze (uszy)
-Sądzę, nawet jestem przekonany w 100tu procentach, że ten Pan po lewej jest frutarianinem.

A co do podobieństw:
-Każdy wygląda jak pół ch**a zza krzaka
-Żaden z nich nie jest kozakiem z wybrzeża

Proszę o ewentualnie uwagi i dodatkowe spostrzeżenia dotyczące różnic i podobieństw między tymi Panami. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Adrian
Gość
Adrian
Offline

Krzysiek Kułak to tak na prawdę leszcze który sie boi pojedynku z Michałem Materla i będzie to odwlekać w nie skończoność , zwykły Show Men a nie Fighter . Co innego Pan Michał , nie dość że przerasta go umiejętnościami to jeszcze intelektem

Pancrase
Gość
Pancrase
Offline

Hahaha, jaki diss 😀 piękne

TheOutlaw
Gość
TheOutlaw
Offline

Michał do boju !!!