Odpowiedź Krzysztofa Kułaka dla obozu Materli

29 Marzec 2011
Odpowiedź Krzysztofa Kułaka dla obozu Materli


Dla przyjaciół „Krzysztof” a dla wrogów mam to małe cacko za mną…

Większość z Was na pewno kojarzy prezentowane przez nas niedawne wypowiedzi Krzysztofa Kułaka i późniejsze, dwukrotne „combo”, w ramach kontry ze strony Michała Materli i jego brata Norberta Sawickiego.
Jedno jest pewne, Bóg wybacza ale Kułak nigdy! Kiedy w pierwszym wywiadzie obiecywałem wam początek biblijnej apokalipsy, teraz chciałoby się powiedzieć „A nie mówiłem?”.

Odpowiedź na wypowiedz Norberta Sawickiego!

„Panie Norbercie, Michał to bardzo dobry zawodnik BJJ i twardy zawodnik MMA, szanuję go i ciesze się że jako Polak uratował nasz honor na gali KSW 15, bo w innym przypadku nie byłoby szans na nasze starcie, na co czekam!
Krokiem w tył w jego karierze jest nagłe pojawienie się Pana, człowieka nie rozumiejącego MMA i nie mającego ze sportem nic wspólnego. Jak widać po pańskiej ostatniej wypowiedzi, próbuje Pan sam wywołać medialną walkę i jako cudownie odnaleziony brat wybić się na całej zaistniałej sytuacji jako Menedżer.
Gdzie Pan był wcześniej jak ten sport był niszowy, nikt się tym nie zajmował i każdy bił się za darmo? Wraz z deszczem pojawiają się grzyby. Tylko czemu trujące!
Wplątując w to moja Matkę, pokazał Pan że pobierał nauki menagerki u pewnego pseudo boksera, który żeby wybić się, obraża wszystkich i nie ma dla niego żadnej świętości, co jest niegodne uwagi.
Odnosząc się do Pańskiej wypowiedzi, zawsze mówiłem to co myślę i to co uważam za stosowne. A jako zawodnik MMA nigdy w siebie nie wątpiłem i uważam że na walkę z mistrzem, który po zdobyciu pasa jeszcze nie przegrał, należy zasłużyć i to chyba logiczne.
Po zawodniku takim jak Michał i po tym jak głośno mówił o tym jak mocno przygotowywał się do tej walki, zwłaszcza w pojedynku z zawodnikiem takim jak Babene, spodziewałem się czegoś więcej. Ot tyle i stąd mój komentarz.
Ma Pan całkowita rację, boję się konfrontacji z Michałem Materlą, ponieważ jest doskonałym zawodnikiem BJJ, gdzie na swoim koncie mam już trzy czarne pasy BJJ!
Boję się walki w moim kraju, przed moją publicznością, podczas gdy biłem się już wielokrotnie za granicą z miejscowymi bohaterami, a całe hale były przeciwko mnie!
Boję się także w ogóle walczyć, ponieważ mam 38 zawodowych walk, dwukrotnie więcej niż mój przeciwnik.
Obawiam się również wznowienia kontuzji, dlatego od 2006 roku, po zerwanym więzadle a także po skomplikowanym złamaniu reki w 2008 roku, we Wrocławiu stoczyłem tyle walk ile ma Michał .
Boję się także kompromitacji z zawodnikiem którego doskonale znam, bo nigdy w swoim życiu nie przegrałem podejmując walki z różnymi przeciwnikami z dnia na dzień!
Boje się także walki z kimś, kto ma tylko trzy przegrane, bo zazwyczaj biłem się z niepokonanymi słabeuszami takimi jak Aleksander Gustafson – zawodnik UFC, lub Marcus Vanttinen.
Boje sie także Pańskich komentarzy pod moim adresem, które są poniżej poziomu:
„Moja matka kocha mnie bardziej.”, dodam „Moja matka kocha mnie bardziej, niż pańska Pana.”
Pada pytanie dlaczego? Moja od dziecka uczyła mnie szczerości, honoru i prawdziwości swoim zachowaniem, Pańska widocznie postępowała inaczej, jeżeli nagle odnalazł się Pan w miejscu, w którym obecnie jest a przez tyle lat żył w niewiedzy.
Więcej komentarzy na dany temat nie będe wystosowywał, nie mam zamiaru sztucznie napędzać żadnej wojny medialnej, bo jestem zawodnikiem MMA a nie złotoustym menedżerem, bawiącym się w Najmana!

Jeżeli nastąpi ciąg dalszy, a pewnie taki też będzie, na pewno nie omieszkamy Wam tego przekazać na łamach MMAnews.pl a tymczasem umówmy się, czy się kocha Kułaka czy też nie, jedno można mu przyznać. Facet ma „jaja” żeby wypowiedzieć się w ten sposób, ale to tylko moja, skromna wypowiedź.

Komentarze

 • mocne i na poziomie jednocześnie 🙂 Szacun dla Kułaka 🙂

 • Kamix

  Na poziomie konkretna odpowiedź ;] Wielki szacun dla Krzyśka, wierze że wygra w pojedynku z Materlą i tego mu życzę. Make love not war;p

 • dontpanic

  Nic dodać,nic ująć.SZACUN

 • a.

  Brawo Krzysiek, prawidłowa postawa. Jestem za Tobą.

 • TuffGuy

  Tutaj powinien być taki okrzyk jak Joe Rogan robi przy kolejnych uderzeniach tuż przed TKO *ooooooouuuuuuuu*, *oouuuuuuuuuu*, BIG SHOT! 😀

 • F. Georgiew

  Mocne, ale trochę za bardzo na poważnie. Mam nadzieję, że Krzysiek nie wkurwiał się, że było tyle poparcia dla Michała w poprzedniej wiadomości 😉

 • Artur

  i tak przegra

 • Krzysiek pokazał, że jest inteligentym facetem, ale ja i tak będe za Materlą, z wiadomych (przybnajmniej Frankowi) przyczyn 🙂

 • Capsel

  I tak Michał go zje! Na nic medialne komedie 🙂 Nie mogę się doczekać pojedynku 🙂

 • Seraf

  Kułak nawet ze zrozumieniem czytać nie umie, nie wiem więc gdzie ta jego inteligencja. A jego frazes, że Bóg kocha go bardziej to szczyt głupoty i nie tędy droga do podsycania atmosfery, dla mnie to żałosne, nawet jako ateisty. A teraz udaje takiego grającego fair play, który nie robi szoł (rzekomo brat Materli robi). Cyrki które odstawiał na KSW troszkę temu przeczą.
  Niech sobie przypomni KSW 6 jak skakał jak kurczak w stójce i komicznie wyglądał z tą jego „gardą” byleby tylko Michał go nie dopadł. Cipek dobrze robi i niech Kułaka dalej zlewa, takimi pierdołami niech zajmuje się jego brat. Szoł ma być i o to przecież Kułakowi chodzi, więc jemu jest to na rękę, że brat Michała się wmieszał.
  Kułak tak jak się bał na KSW 6 tak boi się i teraz. Nie wyróżnia się niczym spośród innych przeciętnych fighterów oprócz szumu jaki wokół siebie robi co w polskich realiach przynosi mu rozgłos.
  W końcu kiedyś będzie musiał stanąć i obronić ten swój pas bo faktycznie odkąd go zdobył dziwnym trafem ani razu go nie bronił. Mam nadzieję, że będzie go bronił w walce z Materlą.

 • Marzena

  Serafi a ty jesteś inteligentny??? Jakbyś chciał wiedzieć to nie bronił pasa bo miał poważną operację na kręgosłup nie każdemu może to się zdażyć jestem ciekawa jakby tą operację miał Materla to też byś tak pisał czy broniłbyś go( materlę) tylko na ksw 6 kto dostał po mordzie??? Materla!!! Powodzenia Serafi w bronieniu wytatuowanego Materli:)))))) Powodzenia Krzysiek

 • Piotrek

  Krzysiek przegrał przez jeden głupi błąd, ktorego teraz nie popełni. Ja jestem za Krzyśkiem i tak będzie zawsze. Krzysiek powodzenia Ci życzę. 🙂