Paweł Nastula poza Fighters Arena Łódź 2!

04 Marzec 2011
Paweł Nastula poza Fighters Arena Łódź 2!

Od co najmniej dwóch dni krążyły plotki, że Paweł Nastula zamierza wycofać się ze współpracy z FAŁ. Dziś zostały one potwierdzone oficjalnym oświadczeniem, które ukazało się na boxingnews.pl. Paweł motywuje swoją rezygnację faktem, że do dziś nie podpisano z nim żadnej pisemnej umowy, która precyzowałaby warunki współpracy. Co prawda na gali wystąpi także Tomasz Drwal, ale i tak jest to duży prestiżowy cios dla Fighters Arena Łódź, która mogła mieć na swojej karcie jedną medialną walkę więcej, a teraz znany zawodnik zarzuca jej brak profesjonalizmu. Oświadczenie w środku posta.

Chciałbym poinformować kibiców i sympatyków MMA, że choć dokładałem wszelkich starań, by walczyć w gali Fighters Arena Łódź (26 marca), nie pojawię się na niej. Organizatorzy proponowali mi starcie z takimi renomowanymi fighterami jak: Michał Kita, Konstanty Gluhov, Rafał Dąbrowski, Tadas Rimkevicius oraz Przemysław Biskup. Z każdym z nich chętnie stanę na ringu przed wspaniałą, polską, publicznością.
Wstępne warunki mojego pojedynku ustaliliśmy ponad 4 tygodnie temu. Niestety pomimo wielu próśb i ponagleń organizator do dziś nie zawarł ze mną żadnej pisemnej umowy, która określa obowiązki stron, zakres współpracy, warunki finansowe, przepisy walki etc.

Szanuję organizację FAŁ i jej fanów kupujących bilety. Taki styl działania jest dla mnie zdecydowanie nie do przyjęcia i różni się od mojego dotychczasowego doświadczenia w MMA i show-biznesie. Kwestię oceny wykorzystania mojego wizerunku do promocji gali pozostawiam fanom. Mam nadzieję, że wkrótce znów będę mógł dla Was walczyć w Polsce.

Pozdrawiam
Paweł Nastula

Komentarze

  • TD

    Cholera… bo co więcej powiedzieć. A w pierwszej edycji Paweł chwalił organizatorów właśnie za rewelacyjne podejście do biznesu.

  • Kamillo

    I tyle z mocarstwowych planów FAŁ. Zamiast zrobić duży krok do przodu zatrzymali się w miejscu. Choć z drugiej strony może nie chcieli go promować, bo nie mają w tym interesu (np. była realna groźba przechwycenia go przez KSW).