Ring XF – podsumowanie roku

10 Marzec 2011
2
Ring XF – podsumowanie roku

Organizatorzy Ring XF, po trzeciej edycji gali postanowili zrobić małe podsumowanie dotychczasowego dorobku organizacji.

Info od organizatora:

„Po trzeciej edycji naszej gali pozwoliliśmy sobie na krótkie posumowanie.
Gala „RING XF 3 ? PODWÓJNA WALKA” stała według nas na najwyższym, sportowym poziomie jak do tej pory ze wszystkich eventów, które zorganizowaliśmy. Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji tej imprezy, bo tym razem było naprawdę ciężko. I tak szczególne podziękowania dla Pani Prezydent Miasta Zgierz dr. Iwony Wieczorek, radnego Pana Grzegorza Macińskiego oraz całej rady Miasta Zgierz. Szczególne podziękowania ślemy w stronę naszych sponsorów: „SMMASH” ; „BE MAN” ; „FORUM SPORTOWE US” ; „NATARE” ; „DIGICOM” oraz najlepszej firmy ochroniarskiej „WOLF SECURITY”.
Chcielibyśmy również podziękować wszystkim osobom z naszego klubu „Gracie Barra Łódź”, za bezinteresowną pomoc przy organizacji naszej gali. Gdyby nie Wy nie byłoby tego wszystkiego.
Trzecia edycja „Ring XF” zamknęła rok czasu działalności naszej federacji. We wszystkich trzech edycjach staraliśmy się, aby nasza impreza stała na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym, i aby nasi widzowie mogli oglądać show na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że to nam się udało i w przyszłości gale „Ring XF” będą zapełniały duże hale w całej Polsce.
W mijającym roku udało nam się wykreować nowe „twarze” Polskiej sceny MMA: Piotr Hallman, Adam Zając czy Wiktor Sobczyk. To u nas debiutowali na zawodowym ringu: Leszek Kulik, Bartek Kurczewski, Rafał Haratyk, Michał Włodarek czy Oskar Piechota. Dzięki nam na zawodowy ring wrócili: Kerim Abzaiłow i Krzysztof Gołaszewski. Dlatego też z całą pewnością oraz dumą możemy mówić, iż jesteśmy federacją, która pomaga w kreowaniu polskiej sceny MMA
Plany na przyszłość! Już w maju kolejna gala z cyklu tzw „eliminatorów”, które będą miały charakter turniejowy. Ponadto, planujemy organizowanie dwa razy do roku amatorskich zawodów, na których będziemy szukali zawodników do naszych „debiutów”. We wrześniu lub październiku kolejny „duży” Ring, tym razem w innym miejscu, gdyż planujemy wyjść z naszymi galami w Polskę. A w listopadzie finał naszych tegorocznych zmagań i gala z najmocniejszą rozpiską w historii naszej organizacji. Pozdrawiamy wszystkich fanów MMA oraz osoby kibicujące naszej organizacji.

Joanna i Marcin Rogowscy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TDMeksykkk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Meksykkk
Gość
Meksykkk
Offline

3 edycje uwazam za najgosza
1 byla na prawde super
tyle w temacie
pozdrawiam