Sokoudjou dla MMAnews.pl

autor:
17 Marzec 2011

Jedną z największych gwiazd KSW 15 będzie weteran Pride, Strikeforce i UFC, obecnie tułający się trochę po świecie, Thierry Sokoudjou. Udało mi się porozmawiać z nim podczas treningu otwartego przed KSW 15, a w rozwinięciu macie wynik tej rozmowy.


Cześć Thierry! To Twój drugi pobyt w Polsce. Powiedz nam co tak bardzo lubisz w naszym kraju, że wróciłeś do nas?
Witam! Przede wszystkim jedzenie. Nie znam nazw waszych potraw, ale to, co znajduje się na waszych stołach to prawdziwe niebo w gębie.

Opowiedz nam o sytuacji w Team Quest. Sonnen ma kłopoty, Lindland ma kłopoty (Soko się zaczyna śmiać). Czy wpływa to jakoś na życie waszego klubu?
Nie, nie do końca. Każda drużyna, każda rodzina raczej, bo my w Team Quest jesteśmy bardziej rodziną, niż zwykłą zbieraniną ludzi, drużyną, ma problemy, więc to raczej normalne, że nie wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniami. Po prostu trzeba sobie z tym poradzić i dalej trenować.

Słyszałem, że za dwa tygodnie walczysz we Francji. Czy to aby nie za krótki okres czasu po walce z takim zawodnikiem, jak Janek Błachowicz?
Nie, ta walka została już anulowana. To jest zbyt krótki odstęp czasu i po prostu byłem zmuszony odrzucić propozycję walki we Francji.

Plan na walkę z Błachowiczem?
Bez komentatrza. Oglądaj KSW w sobotę, to się dowiesz jaki mam plan na walkę.

Pozdrawiam wszystkich czytelników MMAnews.pl. Oglądajcie moją walkę z Błachowiczem podczas KSW 15. Będzie warto.

Komentarze

  • TD

    Hehe, ostatnia odpowiedź najlepsza… to o kłopotach zawodników TQ też niezłe 🙂

  • Blade

    KSW przebiło ofertę Francuzów.