Uczcijmy ten dzień konkursem!

19 Marzec 2011

Niezaprzeczalnie dzisiejszy dzień to święto dla polskiego MMA. KSW 15 to pierwsza gala o takim nagłośnieniu, której cały medialny ciężar dźwigają profesjonalni zawodnicy. Wielu z nich znacie pewnie ze swoich sal treningowych i to jest w tym najfajniejsze. Dzięki wsparciu firmy Manto, która wspomaga właściwie każdą związaną z MMA inicjatywę w tym kraju, mamy dziś dla Was prosty konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Główna nagroda w konkursie to koszulka „Highlander Team”, dokładnie taka, w jakiej wychodzić będzie Maciek Górski dzisiaj na gali. To jeden z dwudziestu egzemplarzy, w których chodzić będą tylko członkowie zespołu. Jeśli zwycięzca zachce, możemy poprosić Maćka o napisanie na niej dowolnej dedykacji.

Nagrody dodatkowe to pięć koszulek Manto, jednego ze sponsorów Maćka Górskiego. Jutro podamy dokładnie jakie, bo nie zdążyliśmy ich jeszcze odebrać 😉

Konkurs przeznaczony jest dla naszych fanów na facebooku, ale jeśli ktoś nim nie jest, to może to w każdej chwili zmienić. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wysłać maila o tytule „konkurs” na f.georgiew@mmanews.pl i w środku umieścić swoje imię i nazwisko z tego portalu społecznościowego, tak, aby możliwa była później weryfikacja.

Na tych, którzy wyjechali na galę czekamy do północy z 20 na 21 marca. Później nie przyjmujemy zgłoszeń.