Wszyscy chcą Irokeza!

23 Marzec 2011
8
Wszyscy chcą Irokeza!

Na piętnastej edycji Konfrontacji Sztuk Walki miałem okazję porozmawiać z Maciejem Jewtuszko. Jedną z pierwszych refleksji Irokeza było to, że był zaskoczony ilością fanów, którzy podchodzili do niego z prośbą o zdjęcie lub autograf.
Ostatnia walka polskiego zawodnika w UFC, potoczyła się dla niego pechowo, co zaowocowało przegraną przez decyzję. Kilka dni później część polskich portali MMA ogłosiła, że UFC zerwało z nim kontrakt, co okazało się przedwczesną informacją. Zawodnik bowiem wciąż jest na kontrakcie z UFC, natomiast jego przyszłość tam faktycznie jest niepewna. Nie ma jeszcze jednak żadnego, oficjalnego potwierdzenia jako by został wyrzucony z UFC. Nawet jeżeli dojdzie do czarnego scenariusza, Irokez nie ma się o co martwić. Jego występ w najlepszej lidze MMA na świecie, zapewni mu sporo fory już na starcie, poza UFC.

Jak przyznał sam zawodnik:

„KSW chce podpisać ze mną kontrakt w ciemno. Mówili, że jak tylko będę wolny, chcą mnie u siebie. Na razie jednak nie interesuje mnie to, gdyż wciąż mam kontrakt z UFC.”

Zapytany o to, kogo widzi jako ewentualnego przeciwnika w KSW, odpowiedział:

„Jeżeli miałbym w ogóle walczyć w KSW, to byłbym zainteresowany jedynie walką o pas, więc musiałby to być aktualny mistrz. Z tego wniosek, że pewnie zestawili by mnie z Niko Puhakka.”

Zadziwiające, bo chwilę przed tym wywiadem, zapytaliśmy Niko z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce. Oto co odpowiedział:

Hmm? Może ten chłopak, który walczył w UFC? (Maciej Jewtuszko). To klasowy przeciwnik. Nie chcę żadnych łatwych przeciwników. Myślę, że to byłaby bardzo dobra walka.

Jak się okazuje, w kolejce byłby jeszcze jeden chętny. Tą osobą jest Maciej Górski. Nasze źródła potwierdzają, że „Góral” również ma na celowniku Macieja i z pewnością chciałby zmierzyć się z tak zwanym „weteranem UFC”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
F. GeorgiewvaevictisTDpawełauralboy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
F. Georgiew
Użytkownik

To było powiedziane przed galą.

vaevictis
Gość
vaevictis
Offline

Gorski dopiero co chcial konczyc kariere a teraz chce Irokeza ? Za wysokie progi jak sadze.

F. Georgiew
Użytkownik

Góral żałował, że Maciej nie wystartował w turnieju. Przypominam, że pas Puhakki jest turniejowy i walka z nim nie byłaby o żaden pas.

paweł
Gość
paweł
Offline

chyba na 15 , bo 16 to dopiero będzie

auralboy
Gość
auralboy
Offline

mala poprawka. nie na 16 a 15 edycji KSW

Bartek
Gość
Bartek
Offline

walke Maćka Jewtuszko z Puhakka chętnie bym zobaczył, chociaż super by było gdyby Maciek jednak zawalczył na UFC. jezeli nie, to czekam na niego na KSW 16 😉

pablobjj
Użytkownik
pablobjj
Offline

Góral z Irokezem??? No fucking way