Znamy przeciwnika Marcina Różalskiego!

02 Marzec 2011
Znamy przeciwnika Marcina Różalskiego!

źródło: konfrontacja.com

Dosłownie przed chwilą Federacja KSW ogłosiła nowego przeciwnika dla Marcina Różalskiego, po wycofaniu się z walki Pawła Słowińskiego. Będzie nim Marcin „Doktor” Bartkiewicz (2-2), znany z występu na KSW Fight Club.

Ten specjalista od muay thai i brazylijskiego jiu-jitsu zwycięstwa zawdzięcza swoim bokserskim umiejętnościom. Ostatnie z nich zawdzięcza błyskawicznemu nokautowi (0:08, R1). Do czasu występu na KSW Fight Club walczył na Wyspach (Cage Rage i Survival Fighting Championship), startował także w K-1. I choć brutalność stójki Różala i jego fizyczne gabaryty robią wrażenie, „Doktor” także nie należy do najdrobniejszych – ma 194 cm wzrostu i 113 kg wagi. Na pewno jest zawodnikiem bardziej przekrojowym niż Słowiński, choć z drugiej strony nie tak światowej klasy. Myślę jednak, że KSW stanęło na wysokości zadania i możemy spodziewać się ciekawej walki.

Komentarze

 • a.

  Na pewno Różal nie będzie miała łatwo. Doktor to na prawdę duży chłop, doświadczenia posiada. Jeżeli nie da się trafić i wystarczy mu pary, to może być różnie.

 • Jaki specjalista od Brazylijskiego jiu-jitsu? To żart?

 • Walka Kongo vs Różal jaklby ktoś nie widział 🙂

  Part 1
  https://www.youtube.com/watch?v=TMjxaGpyxWs

  Part 2
  https://www.youtube.com/watch?v=wII3RUd6yAk

  @Paweł
  Na tle Różala nazwali go specjalistą 😀 😀

 • A specjalistą od Muay thai to też na tle Rózala?

 • F. Georgiew

  Nie mam na myśli „eksperta”, tylko kogoś, kto specjalizuje się w technikach z takiego backgroundu. Z tym BJJ to też mnie nie przekonało, ale na pewno będzie się wyróżniał na tle Różala, słyszałem o nim pozytywne opinie (choć z tego, co mówili uczestnicy obozu KSW, Różal też bardzo dobrze łapie parter).