Alistair Overeem ma przesłanie do „innowierców”

18 Kwiecień 2011
Alistair Overeem ma przesłanie do „innowierców”


„Ile razy mam to udowadniać? Ten cyc jest prawdziwy!”

Gdyby Alistair Overeem dostawał dolara za każdy komentarz o jego osobie w kwestii sterydów, dziś byłby bogatym człowiekiem. Nie tak dawno, poruszając temat sterydów w MMA, wrzucaliśmy wypowiedź Juniora dos Santos, który stwierdził, iż zawodnicy tacy jak Brock Lesnar czy Alistair Overeem to nie do końca twory ścisłej diety i ciężkich treningów. Alistair nie musiał odpowiadać, ale oczywiście to zrobił!

„Nie mam na to odpowiedzi. Junior może mówić to co chce. Walczyłem w Stanach wielokrotnie. Zawsze przechodziłem wszystkie testy antydopingowe, tak jak inni atleci i zawsze wynik był negatywny.”

Bynajmniej na tym komentarzu się nie skończyło. Zapytany z kim chciałby walczyć w następnej kolejności, nie omieszkał wykorzystać nadarzającej się okazji zmierzenia się z najlepszymi (po zakupie Strikeforce przez Zuffa).

„Cain Velasquez. A dlaczego? Ponieważ jest mistrzem UFC. I wierzcie mi, kiedy Grand Prix Strikeforce dobiegnie końca, będę zmierzał po niego. Po tym jak już z nim skończę, przyjdzie pora na dos Santosa za jego miły komentarz.”

Komentarze

  • Przecież wszyscy wiedzą, że ALi trenuje z Babcią Sibil, która odpowiada za holenderskich kulturystów 🙂

  • Domix

    zajebisty opis fotki hahahaha pompa 😀 szacun

  • solo

    Zazdrośniki!!!