Belfort: „Wanderlei powinien mniej mleć ozorem, a więcej walczyć”

autor:
13 Kwiecień 2011
0
Belfort: „Wanderlei powinien mniej mleć ozorem, a więcej walczyć”

(foto: Dave Mandel / sherdog.com)

Vitor Belfort powoli otrząsa się z szybkiej porażki z Andersonem Silvą na UFC 126 i prosi o pojedynek z Wanderleiem Silvą. Teraz, gdy już wiadomo, że Wand zmierzy się na UFC 132 z Chrisem Lebenem, Vitor dziwi się, że jego rodak po wyzwaniu go na pojedynek, prosi o walkę z innym zawodnikiem. W rozwinięciu fragment wywiadu z Belfortem dla tatame.com.

Wanderlei wyzwał Cię do walki za pośrednictwem Tatame, a Ty zaakceptowałeś propozycję. Potem Wand zaczął prosić o Lebena za pomocą twittera. Co o tym sądzisz?
Cóż mogę powiedzieć? Wand musi się nauczyć mniej mleć ozorem, a więcej walczyć. Ale co ja mogę zrobi? Życie, nie dbam o to, koncentruję się na następnej walce. Nie dbam o nazwiska, nie wybieram sobie rywali i zawsze jestem skoncentrowany na 100% na następnym pojedynku, niezależnie od przeciwnika.

Byłeś zawiedziony, gdy usłyszałeś, że nie zmierzysz się z Wandem?
Dla mnie wszystko jest ok. Czasami przegrywamy, możesz zostać zaskoczony, czasami musimy być przygotowani na takie rzeczy. Jestem typem człowieka, który robi to co mówi, nie lubię rzucać słów na wiatr.


Myślisz, że zostaniesz zaproszony na galę w Rio?

To wszystko czego teraz chcę. To marzenie, by walczyć w Rio, w moim kraju. Walka przed moją publicznością zawsze była moim marzeniem. jestem jednym z pierwszych zawodników MMA z Brazylii i walka w ojczyźnie zawsze była swego rodzaju nagrodą za to, czego dokonałem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o