„Bones” ponownie superbohaterem

15 Kwiecień 2011
„Bones” ponownie superbohaterem

Jon Jones zasłynął ostatnio tym, że w dniu swojej walki z Mauricio Ruą, zatrzymał wraz ze swoimi trenerami złodzieja, który włamywał się do samochodu. Jednak okazało się, że to nie koniec heroicznych zachowań „Bonesa”.

Jak podaje mmaweekly.com, uwagę Jonesa przykuła młoda kobieta z dzieckiem, która pełna negatywnych emocji rozmawiała przez telefon. Jak się okazało, przyjechała do Florydy, by zobaczyć się ze swoim chłopakiem, który w wyniku kłótni uznał, że nie chce jej widzieć i pozostawił w obcym miejscu bez noclegu, podczas gdy najbliższy samolot z powrotem do domu miał lot dopiero za dwa dni.

„Bones”, który usłyszał szczegóły rozmowy, zaproponował kobiecie pobyt w hotelu, opłacił noclegi i poszedł zająć się swoimi sprawami. Jednym zdaniem, historia z mmaweekly ukazuje go jako prawdziwego rycerza i macho, który pomaga bezbronnym i oddala się, by zająć własnymi interesami.

Nie wiemy dokładnie w jaki sposób kobieta dowiedziała się o tożsamości zawodnika, ani jak doszło to do uszu mediów. Wolimy nie zgadywać. Ale z niecierpliwością czekamy na następne przygody „Bonesa”.

Komentarze

 • TD

  Następny będzie kot na drzewie…

 • gumtree

  🙂 Lub pomoc w przejsciu starszej osobie przez 17sto pasmowa austostrade:)

 • griffon

  następny będzie Irasiad którego wybudzi ze snu 🙂

 • Pancrase

  UFC może mu podstawić 100 staruszek i tak nikt go nie będzie lubił