Brock Lesnar w „Dancing with the stars”?

30 kwiecień 2011
2
Brock Lesnar w „Dancing with the stars”?

Wyraz twarzy Dany White’a po tańcu Chucka… bezcenny

Jeśli krążące po wszystkich zagranicznych forach i portalach pogłoski są prawdziwe, Brock Lesnar po walce z Juniorem dos Santosem może wystąpić w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami„. Nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć, czy te plotki wynikają z wyraźnego spadku entuzjazmu Lesnara do MMA, czy może są pomysłem, który zrodził się w głowie zapaśnika po brutalnym pobiciu przez Caina Velasqueza. Niestety, nie można ich ignorować, na co załączyliśmy powyżej pochodzący z 2009 roku dowód…

Co prawda niektórzy mówią, że „Dancing with the stars” ma zaklepanych uczestników aż do 2012 roku, a portale plotkarskie w USA póki co nie potwierdzają tych pogłosek, ale na szczęście piszemy o MMA i nie jestem zmuszony do znajomości realiów tamtejszego showbiznesu. Jeśli temat bardzo Was zainteresuje, możecie zrobić research na własną rękę lub poczekać na oficjalne informacje. Tę mocno kontrowersyjną informację póki co potwierdzają liczne komentarze użytkowników, które pojawiły się jednocześnie na największych portalach i forach branżowych za Wielką Wodą.

Dlaczego warto zaufać tym ludziom? Oni już (o zgrozo!) wymieniają się nazwiskami tancerek, które byłyby odpowiednie dla niedawnego czempiona UFC… Nie wiem, czy mają one tam status „celebrities”, ale tak czy inaczej uważam to za przerażające. Mam nadzieję, że Wy nie jesteście tak obeznani w temacie jak oni, niezależnie od tego, czy polską edycję show oglądają Wasze matki, żony i kochanki.

Wracając już nieco do branży, odnoszę wrażenie, że długo nie pooglądamy już Lesnara w MMA. Walka z Cainem Velasquezem kompletnie go odmieniła, wydaje się być o wiele bardziej zdystansowany do sportu i chyba sam nie wierzy już w swoje siły. Nie zdziwiłbym się, gdyby po ewentualnej porażce z Juniorem dos Santosem, postanowił jakoś wykręcić się z UFC. Myślę, że kreowanie mitu niepokonanego Lesnara może stanąć w sprzeczności z jego wynikami i samemu zawodnikowi nie będzie na rękę startować za mniejsze pieniądze ze średniakami.

Zanim zaczniecie marudzić, że zniżamy się do poziomu Pudelka, zastanówcie się o czym można więcej pożartować z kumplami – o występie Lesnara w „Dancing with the stars” czy o wynikach kolejnej gali gdzieś na Zakaukaziu, o której nikt nie słyszał i nikt jej nie oglądał 😉

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
10 lat temu

drewniany jak i na walkach 🙂

Kamillo
Kamillo
10 lat temu

też o tym czytałem. myślę, że jeśli przegra z dos Santosem i może jezcze jedną walkę to na 100% koniec kariery i nowe zajęcie, które podbije mu jeszcze stan konta.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x