Ciężarna wygrywa w MMA

autor:
13 Kwiecień 2011
Ciężarna wygrywa w MMA

MILF?

Ta Pani na zdjęciu, nawet ładna jak na zawodniczkę MMA, nazywa się Cindy Dandois i jest uznaną zawodniczką MMA. Strikeforce brało jej kandydaturę poważnie pod uwagę przy szukaniu przeciwniczki dla powracającej do klatki po długiej przerwie, Giny Carano. Okazało się jednak, że Pani Cindy nie może wystąpić w tym pojedynku, bo… zostanie mamą.


Co ciekawe zawodniczka wygrała 19. marca walkę MMA, będąc w stanie błogosławionym. Obecnie Cindy jest w trzecim miesiącu ciąży i jest trochę zawiedziona tym, że nie może zmierzyć się z Giną. Poniżej macie ostatnią walkę Pani Dandois, podczas której nosiła już dziecko.

Komentarze

 • Powinni wprowadzić dodatkowe testy dla kobiet, właśnie ciążowe. Nie powinna narażać dziecka, tylko dla pieniędzy, chyba, że nie ma męża, albo jej mąż nie jest w stanie jej utrzymać…

  Ale i tak jest ładna 😀

 • Pancrase

  Loooooooooooool w ciąży i jeszcze walczy. Bez kitu, biedne dziecko. Urodzi się jakieś pokrzywione i mamusia mu powie „sorry, to przez fronta, którego dostałam na Strikeforce”

 • Dobom

  Nie krytykujcie bo może o tym nie wiedziała??
  Wymioty itd miała podczas cyklu treningowego a wiec moze myslala ze to z przeciazenia…

 • asd

  A czy ta pani to nie czasem partnerka Gegarda Mousasi?

 • Leglocker

  Możliwe, że nic o ciąży nie wiedziała. Słyszałem, że wiele zawodowych żołnierek i sportsmenek miało opóźnioną miesiączkę lub nie miało jej wcale. Pewnie nie był to pierwszy raz i niczego się nie spodziewała.
  Swoją drogą, testy ciążowe powinny być obowiązkowe. Są przecież tanie i ogólnodostępne

 • lukasz

  asd, tak jest. a przynajmniej była, nie wiem jak jest teraz.