Hansen vs. Ishida, Uno vs. Nishiura na Dream 17

autor:
25 Kwiecień 2011
Hansen vs. Ishida, Uno vs. Nishiura na Dream 17

(foto: Taro Irei / sherdog.com)

Były mistrz Dream w wadze lekkiej, Joachim Hansen zmierzy się z weteranem, Mitsuhiro Ishidą podczas gali Dream 17. Walka odbędzie się w limicie wagi piórkowej.


Drugim ogłoszonym pojedynkiem na tą galę jest starcie weterana UFC, Caola Uno z mocnym stójkowiczem, Akiyo Nishiurą.

Natomiast mistrzem Dream w wadze piórkowej pozostaje Hiroyuki Takaya, który prawdopodobnie na Dream 17 będzie bronił pasa w walce z Kazuyukim Miyatą.

Komentarze

 • D

  Zbliżająca się gala to wbrew informacjom które są w necie, nie jest numerowany event. Takaya z Miyatą zmierzą się w najbliższej przyszłości ale nie 29 maja.

 • Paweł

  Wiem, że gala bedzie Fight for Japan, ale za pół roku i tak wszyscy zapomną, że gala w tytule nie miala D 17 tylko FFJ, bo możliwe, ale wątpię, że następnego Dream już nie będzie tylko jakieś może SOUL czy coś w tym stylu.

  Ten od DREAM, ale zapomniałem jak mu było, Saczikara czy jakoś tak, powiedział o walce Miyata vs Tokoro, ale wątpię, by nie postawili wszystkiego na jedną kartę, czyli na najbliższą galę, mimo, że planują nawet turniej światowy BW po turnieju japońskim

 • D

  Póki co nie ma co wybiegać w przyszłość. Jak będzie rzeczywiście 17, to już nie będą mogli zapomnieć :P. Zwłaszcza że ta gala odbywa się bez udziału ludzi z FEG, (które zapowiada gale Maxa w tym roku). Mają dojść jeszcze walki Aokiego i Kikuno i możliwe że jeszcze jedna. Ale jeżeli będzie to prawdopodobnie rezerwowa do turnieju.

  Póki co cieszmy się tym co mamy, bo ja poza pojedynczymi wyjątkami się potwornie nudziłem od czasu Dynamite.

>><<
ZamknijX