Jason „Mayhem” Miller zawodnikiem UFC

23 Kwiecień 2011
9
Jason „Mayhem” Miller zawodnikiem UFC

Jason Miller zapowiadał ostatnio, że zamierza walczyć najszybciej jak to możliwe. Zmienił się jednak szyld, pod którym skrzyżuje rękawice. Po wygaśnięciu kontraktu ze Strikeforce, po popularnego zawodnika sięgnęło UFC. Manager „Mayhema” potwierdził te informacje, wciąż jednak nie znamy szczegółów dotyczących następnej walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
10 lat temu

@D

To przypomnij sobie jak było w WEC, które zmonopolizowało lżejsze wagi, każdy walczył tam gdzie chciał i kiedy chciał. Yahya na ADCC, Henderson na jakiejś imprezie w kimonach.

A co do Shooto, to spodziewam się takiej współpracy jak Dana i Walid

D
D
10 lat temu

nie wyobrażam sobie tego troche 😉

Paweł Sawicki
Paweł Sawicki
10 lat temu

Pierdolicie jak stare baby… Jeśli UFC zmonopolizuje rynek, to wszystko będzie można, a że już zmonopolizowało, to Mayhem raczej będzie występował w BB, Alistair będzie mógł się tłuc w K-1, a większość wybitnych grapplerów walczyć w swoich ulubionych imprezach. Teraz już mogą na to pozwolić, bo są najlepsi, wzyscy walczą u nich i tylko czekać, aż zaczną się kumplować z Bellatorem, jakimś Pancrase czy Shooto i kimś z Europy, chociaż Europę i tak mają w garści.

Kamillo
Kamillo
10 lat temu

Wcześniej można było walczyć na japońskich galach, strikeforce, było trochę dobrych brytyjskich, były nadzieje na przyszłość. Teraz ma do wyboru – walczyć w pustoszejącym strikeforce i na upadającym dream lub przenieść się do ufc. Poza tym z kim miałby walczyć w SF? Przecież Diaz stra po gaciach żeby się z nim nie spotkać.

Maciek
Maciek
10 lat temu

TD jesli jest ambitny, to gdzie mu zostalo walczyc ?

W.Mrozowski
Admin
10 lat temu

Ale to jak to w końcu? Jason prowadził Bully Beatdown i kilka innych projektów. Od zawsze podkreślał, że UFC nie jest dla niego dobre, bo tam chcą zawodników na wyłączność, co blokuje wiele działań. Tam samo Alistair i wielu innych…

Chytry Danielix
Chytry Danielix
10 lat temu

jeden z moich ulubionych zawodnikow… 😉

Pancrase
Pancrase
10 lat temu

Nareszcie… ile można było czekać.

pablobjj
10 lat temu

Może Demian Maia w Brazyli 🙂

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x