Jason „Mayhem” Miller zawodnikiem UFC

23 Kwiecień 2011
9
Jason „Mayhem” Miller zawodnikiem UFC

Jason Miller zapowiadał ostatnio, że zamierza walczyć najszybciej jak to możliwe. Zmienił się jednak szyld, pod którym skrzyżuje rękawice. Po wygaśnięciu kontraktu ze Strikeforce, po popularnego zawodnika sięgnęło UFC. Manager „Mayhema” potwierdził te informacje, wciąż jednak nie znamy szczegółów dotyczących następnej walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

@D

To przypomnij sobie jak było w WEC, które zmonopolizowało lżejsze wagi, każdy walczył tam gdzie chciał i kiedy chciał. Yahya na ADCC, Henderson na jakiejś imprezie w kimonach.

A co do Shooto, to spodziewam się takiej współpracy jak Dana i Walid

D
Gość
D

nie wyobrażam sobie tego troche 😉

Paweł Sawicki
Gość
Paweł Sawicki

Pierdolicie jak stare baby… Jeśli UFC zmonopolizuje rynek, to wszystko będzie można, a że już zmonopolizowało, to Mayhem raczej będzie występował w BB, Alistair będzie mógł się tłuc w K-1, a większość wybitnych grapplerów walczyć w swoich ulubionych imprezach. Teraz już mogą na to pozwolić, bo są najlepsi, wzyscy walczą u nich i tylko czekać, aż zaczną się kumplować z Bellatorem, jakimś Pancrase czy Shooto i kimś z Europy, chociaż Europę i tak mają w garści.

Kamillo
Gość
Kamillo

Wcześniej można było walczyć na japońskich galach, strikeforce, było trochę dobrych brytyjskich, były nadzieje na przyszłość. Teraz ma do wyboru – walczyć w pustoszejącym strikeforce i na upadającym dream lub przenieść się do ufc. Poza tym z kim miałby walczyć w SF? Przecież Diaz stra po gaciach żeby się z nim nie spotkać.

Maciek
Gość
Maciek

TD jesli jest ambitny, to gdzie mu zostalo walczyc ?

W.Mrozowski
Admin

Ale to jak to w końcu? Jason prowadził Bully Beatdown i kilka innych projektów. Od zawsze podkreślał, że UFC nie jest dla niego dobre, bo tam chcą zawodników na wyłączność, co blokuje wiele działań. Tam samo Alistair i wielu innych…

Chytry Danielix
Gość
Chytry Danielix

jeden z moich ulubionych zawodnikow… 😉

Pancrase
Gość
Pancrase

Nareszcie… ile można było czekać.

Paweł Sawicki
Gość

Może Demian Maia w Brazyli 🙂