Jason Miller znowu przemawia

05 Kwiecień 2011
0
Jason Miller znowu przemawia

Minął już ponad rok, odkąd widzieliśmy „Mayhema” w Strikeforce. Prowadzący program „Bully Beatdown” zawodnik wciąż nie ma zaplanowanej żadnej walki, a sporo energii poświęca filmowi „Here comes the boom”, w którym gra jedną z ról. Więcej o przyszłości Jasona i jego filmie w środku.

Wbrew pozorom Mayhem nie odpuścił sobie MMA. Chce wrócić do klatki, gdy tylko dostanie dobrą ofertę walki. Otwarcie mówi, że chciałby wykorzystać szansę, którą stworzyła zawodnikom ZUFFA i ma nadzieję zmierzyć się z największymi nazwiskami w sporcie.

Skopałbym tyłki większości zawodników UFC mojej wagi. Macie moją cholerną gwarancję.

Pomimo, iż Dana White bardzo sceptycznie wypowiedział się na temat poprowadzenia przez Chaela Sonnena i Michaela Bispinga jednego z teamów w najbliższym TUFie, Jason Miller wypowiedział się także na ten temat.

Przede wszystkim, byłoby świetnie, gdyby Ultimate Fighter wrócił do wybierania takich kolesi, którzy zapewniliby rozrywkę oglądającym. To byłoby naprawdę dobre, uważam, że to krok w odpowiednim kierunku. Ale ja jestem o wiele bardziej rozrywkowy i skopię tym dwóm gościom tyłki.

Póki co, Mayhem miał stoczyć walkę z Timem Kennedym, która została odwołana z powodów, których nie jest pewien. Zapewnia też, że podejmie walkę z każdym, kogo mu zaproponują poza… Nickiem Diazem.

To już przeszłość. Nick spękał. W ogóle nie dbam o to, by się z nim kiedyś zmierzyć. Pokazał wyraźnie kim jest podczas całej tej akcji. Nawet nie chcę o tym mówić, to jest tak absurdalne.

Nigdy nie unikałem kogokolwiek i zawsze chcę walczyć. Zwycięstwo, porażka, remis, wychodzę do walki i dać cholernie dobry show dla fanów. Chcę walczyć z każdym, kiedykolwiek, gdziekolwiek i wygrywać w ekscytujący sposób.

Miller sugeruje, że Nick Diaz chciał za walkę 2 miliony dolarów, tylko po to, by była pewność, ze ta się nie odbędzie.

Co do samego filmu, będzie to komedia rozgrywająca się na tle MMA, której reżyserem jest Frank Coraci. Opowiadać będzie o nauczycielu biologii, który występuje jako zawodnik MMA, by zarobić pieniądze i uratować muzyczny program szkoły. W filmie wystąpią Kevin James (jako nauczyciel), Salma Hayek i Henry Winkler. Wejdzie na ekrany kin 29 lipca 2012 roku, a więc trzeba będzie jeszcze poczekać. Kiedy tylko ukaże sie trailer, na pewno Wam go pokażemy.

Wypowiedzi Jasona pochodzą z „MMA Hour” na mmafighting.com

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o