Nabór do redakcji – will you protect this house?

05 Kwiecień 2011
2
Nabór do redakcji – will you protect this house?

Nasz portal stale się rozwija i będzie tak dobry, jak zespół ludzi, który nad nim pracuje. Potrzebujemy kreatywnych i ambitnych osób, które mają nam do zaoferowania swoje umiejętności. Jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje i to wszystko nie są puste korporacyjne slogany. Przedstawcie swoje atuty w konkurencyjny sposób, bo parę osób już się wstępnie do nas odezwało. Szczegóły w środku posta.

Nie ma co ukrywać – nasza redakcja ma największy głód na newsmanów. Interesuje nas współpraca z ludźmi, którzy interesują się konkretnym obszarem związanym z MMA i byliby w stanie pisać na ten temat aktualne i ciekawe newsy. Wymaga to poprawnego stylu i odpowiedniego zasobu wiedzy. Nawet coś tak prostego jak news można napisać bardzo dobrze i bardzo źle. Nie wymagamy tego, by pisać non-stop, czy według ściśle określonych zasad. Nie chcemy jednak przyjmować do naszego grona osób niesolidnych czy ze słomianym zapałem.

A może jesteś zainteresowany swoją własną rubryką, chcesz nakręcić dokument o MMA lub tworzyć fajne highlighty, myślisz o zaliczeniu u nas praktyk albo masz pomysł na jakiś ciekawy projekt? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Mamy szeroką bazę kontaktów jako indywidualne osoby, a tym bardziej jako zespół.

Napisz na f.georgiew@mmanews.pl, a ja wrzucę Twoje ogłoszenie na nasze wewnętrzne forum. Nie będę dokładnie mówić, jakie informacje są nam potrzebne. Absolutne minimum to podstawowe informacje o Twojej osobie i zainteresowaniach, no i czym mógłbyś (lub mogłabyś!) się zająć. Później kontaktować z Tobą będzie się jeden z nas.

Praca nad mmanewsami to okazja do poznania czołowych zawodników i organizatorów polskiej sceny MMA. Szansa, by poczuć, że robi się coś dla ludzi i coś, czym można pochwalić się znajomym czy pracodawcy. Ty też możesz czerpać przyjemność z rosnących statystyk, jeździć za darmo na każdą galę, którą zechcesz i być dopuszczonym do tego, co dzieje się tam za kulisami.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

2
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
F. Georgiewdzorcz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

Nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej i rzetelnej odpowiedzi, a nie chcę o takich rzeczach rozpisywać sie na forum publicznym. Odsyłam do maila.

dzorcz
Gość
dzorcz
Offline

podstawowe pytanko czy praca jest za pieniadze czy wszystko charytatywnie ?