TUF 13, epizod 5 – oglądalność

30 Kwiecień 2011
0
TUF 13, epizod 5 – oglądalność

Wraz z coraz ciekawszymi walkami i wyraźniejszymi osobistościami, oglądalność TUF’a znowu wzrosła. Piąty odcinek sezonu pozostawił nam kilka niewiadomych do rozstrzygnięcia i oddał kontrolę nad doborem walk z powrotem w ręce „tych złych”, a więc prawdopodobnie za tydzień przybędzie kolejne sto czy dwieście tysięcy widzów. Ten, jak mówi wielu fanów, „przeklęty” sezon jest już jednak raczej nie do odratowania. W środku dokładne wyniki i wiadomości na temat powrotu do sprawdzonej formuły show, który ogłosił Dana White.

Epizod 5 przyniósł oglądalność na poziomie 1,5 mln widzów, a więc tyle, co ten premierowy. Przypomnijmy wyniki kolejnych odsłon programu:

1. – 1,5 mln
2. – 1,2 mln
3. – 1,3 mln
4. – 1,3 mln
5. – 1,5 mln

Choć cały odcinek nie powalił, początek drugiej rundy i końcówka programu, w której zapowiedziano kolejne po otwartym złamaniu palca Claya Harvisona kontuzje w Team Lesnar zdecydowanie podniosły adrenalinę w show. Narastają też konflikty wewnątrz drużyn. Niestety, poziom sportowy znów nie był zbyt wysoki, zwłaszcza ze strony panicznie unikającego uderzeń Micka Bowmana.

Oprócz tego, Dana White zapowiedział, że nie będzie już sezonu TUFa bez transmitowania walk eliminacyjnych do programu. Wyjątkowo zwyczajne wyniki oglądalności tłumaczy też przeniesieniem o godzinę transmisji programu, co zdają się potwierdzać komentarze na zagranicznych forach i portalach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x