UFC 129 – konferencja

autor:
28 Kwiecień 2011
0
UFC 129 – konferencja

(foto: Tom SzczerbowskiZuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

W rozwinięciu wypowiedzi zawodników na temat nadchodzącej UFC 129.


Georges St. Pierre:

To największa presja, jaką czułem w swoim życiu. Każda walka teraz będzie taka sama. Jestem najlepszy, gdy czuję się jakbym był na ostrzu noża i gdy nie mam nic do stracenia. Wtedy walczę najlepiej i tym razem będę się starał zaadoptować do takiej sytuacji, jaką mamy.

Zapytany o treningi gimnastyczne odpowiada:

To był pomysł mojego trenera, Firasa Zihabiego. Powód jest prosty. Gimnastycy to najbardziej atletyczni sportowcy na świecie i gimnastykuję się, by utrzymać wysoki poziom sprawności fizycznej swojego ciała. Nie robię zwykłego rozciągania i zwykłych ćwiczeń, jak reszta fighterów.

Jake Shields:

GSP jest jednym z najlepszych zawodników w historii MMA, więc nie widzę powodu, dla którego nie miałbym być underdogiem w tej walce. Jestem gotowy, by zszokować kilka osób. To dla mnie czynnik motywujący. Zbiłem sporo wagi na ten pojedynek. To będzie zupełnie inna walka, niż ta z Kampmannem. Cesar Gracie niestety nie będzie w moim narożniku, bo nie mógł się dostać do kraju. Szkoda.

Jose Aldo:

Nie martwię się tym, że ludzie zwracają na mnie większą uwagę. Myślę, że tak naprawdę poznają mnie dopiero po sobotniej walce.

Mark Hominick:

Byłem wielkim underdogiem już wcześniej. W swoim debiucie w UFC z Yvesem Edwardsem stawka wynosiła 5 do 1, a ja znokautowałem go w drugiej rundzie. Walka o pas to kulminacja ostatnich 15 lat mojego życia. Nie będzie takiej chwili, że obudzę się rano i stwierdzę, że tej walki nie było.

Randy Couture:

Myślę, że mój styl walki pasuje do jego stylu. Cieszę się, że dostałem tę walkę. Mam swój gym w Toronto. To tak, jakbym walczył u siebie w domu. Zawsze mnie tutaj ciepło przyjmowano.

Lyoto Machida:

Gdy jesteś mistrzem, to musisz ustawić sobie celownik na plecach, a wszyscy mierzą w Ciebie. Po kilku porażkach w końcu mam czas dla siebie i poświeciłem się treningom. Nie zrozumcie mnie źle, chcę wrócić na miejsce mistrza i ponownie przypiąć sobie cel.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x