Wywiad z Karolem Celińskim przed Pro Fight 6

13 Kwiecień 2011
0
Wywiad z Karolem Celińskim przed Pro Fight 6


„Say hello to my little friend.”

Kilka dni temu zamieściliśmy wywiad z Temistoklesem Teresiewiczem, który cieszył się dużym zainteresowaniem na naszym portalu. Tym razem dokładnie przemaglowany został przyszły przeciwnik Temila na czerwcowym Pro Fight 6, Karol Celiński.

Zawodnik Arrachion MMA Olsztyn na początku sportowej kariery trenował 4 lata boks. Kiedy poznał olsztyńskich trenerów, Pawła i Szymona ? zaczął przygodę z MMA. Najpierw starty amatorskie z różnymi efektami, później szło coraz lepiej. Tym razem czeka go test na kolejnym PRO FIGHT 6.

Karol, spędziłeś kilka dni w Szwecji, w jednym z lepszych klubów europejskich Stockholm Shoots, gdzie trenuje między innymi Alexander Gustafson. Co powiesz o treningach w tamtym klubie czym się różnią od treningów w Polsce?
Karol: Treningi te w zasadzie niczym się nie różnią od tych które robimy w Olsztynie. Inni sparingpartnerzy inni zawodnicy to procentuje. Kolegów z treningów znam, wiem czego można się spodziewać. Tam jest inaczej, mogą cię zaskoczyć, dociążyć.

Czwartego czerwca zawalczysz na gali Pro Fight 6. Twoim przeciwnikiem będzie Temistokles Teresiewicz. Co sądzisz o swoim przeciwniku. Widziałeś jego walki?
Karol: Na razie widziałem tę ostatnią na PRO FIGHT 5. Wiadomo ? jest on bardzo doświadczonym zawodnikiem. Trzeba będzie się mocno przygotować.

Czy tylko w Olsztynie, czy poszukasz innego miejsca?
Karol: W Olsztynie jak najbardziej, ale planujemy też z trenerami na początku maja wyjazd do Kaliningradu. Jest tam dużo bardzo dobrych bokserów no i szczególnie zapaśników olimpijczyków od których jest czego się uczyć. Planujemy tam spędzić trochę czasu.

Prócz treningów w Olsztynie prowadzisz swoją sekcję Arrachion Morąg. Czy widzisz jakiś obiecujących zawodników. Czy z kimś wiążesz jakieś szczególne nadzieje.
Karol: Tak szczególnie dobrze na treningach pracuje Jakub Chabko. Trenuje stara się ma potencjał. Startuje w amatorskim MMA ostatnio bardzo dobrze pokazał się na ALMMA 11, ma już za sobą pierwszą wygraną walkę zawodową. Jeżeli będzie dalej tak trenował osiągnie w tym sporcie duży sukces.

Dziękuję i czekamy we Włocławku!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x