Awantura wokół „sztucznego białego chłopca”

23 Maj 2011
Awantura wokół „sztucznego białego chłopca”

Rashad Evans nie darzy specjalną sympatią obecnego mistrza wagi półciężkiej, Jona Jonesa. Teraz ma ku temu jeden powód więcej. „Bones” przesunął granicę ich konfliktu o krok dalej, pokazując portalowi cagepotato.com ich prywatną korespondencję. Przy okazji informuję, że to nie koniec wywiadów z KSW – będą jeszcze Cipek i Kornik, ale musimy odespać ten weekend 😉

Oto jak Rashad komentuje nazwanie Jona Jonesa „białym chłopcem” w Inside MMA:

Tak, powiedziałem tak do niego, ale on powiedział do mnie także wiele rzeczy, których nie chciałbym tutaj umieszczać. Kłóciliśmy się, mówiliśmy wiele rzeczy. Ale to prawda, że nazwałem go sztucznym białym chłopcem, zrobiłem to.

Tu nie chodzi o to, że bycie białym chłopcem jest czymś złym, to nie jest ogólnie przeciw białym ludziom. To jest obelga dla niego, bo nie jest biały, teraz widzicie skąd się bierze cała obraza.

Na pewno się wkurzył, więc wrzucił to do internetu. Swoją drogą, co to w ogóle za posunięcie? To gówno jest na poziomie podstawówki – „Spójrzcie co Rashad do mnie napisał! Patrzcie wszyscy, patrzcie!”. Co ja mam teraz zrobić, zawołać moją mamę, bo Jones mówi o mnie niegrzeczne rzeczy?

Jeśli kogoś obraziłem, bardzo przepraszam. Wielu moich najlepszych przyjaciół jest białych. Nie mam zupełnie nic do białych ludzi, to tylko prosty fakt, że będąc czarną osobą i bycie określonym jako nie-czarny jest bardzo ubliżające.

Komentarze

  • Edmund

    rashad madrze gada

  • o8o8o8

    Problem Rashada jest taki, że jak już wyjdą do oktagonu to zostanie zdemolowany.

  • Halucynogen

    mam juz dosc tych glupich gadek nie moge sie doczekac az zobacze ich w oktagonie