Dobra czy zła wiadomość? Wanderlei Silva ma jeszcze 10 pojedynków przed końcem kariery!

07 Maj 2011
Dobra czy zła wiadomość? Wanderlei Silva ma jeszcze 10 pojedynków przed końcem kariery!


Z takim zdjęciem w paszporcie, nie chciałbym być celnikiem który go sprawdza…

Gdziekolwiek bym nie był, zawsze znajdzie się gdzieś jakiś osiedlowy Wanderlei Silva. Zawsze zdumiewał mnie ten fenomen, że w „blokowiskowych” klimatach Wand był tym z kim kojarzyły się ówczesne „walki w klatkach”.
Niedawno, ten jeden z najpopularniejszych zawodników MMA na świecie, na swoim oficjalnym twitterze umieścił interesującą wiadomość odnośnie swojej kariery.

„Chcę stoczyć jeszcze dziesięć pojedynków w swojej karierze. To niesamowite, kiedy o tym myślę, moje oczy przepełniają łzy.”

„Dzięki Bogu, ponieważ przez wiele lat nie będę potrzebował więcej pieniędzy, nie muszę już dla nich walczyć. Robię to, ponieważ szaleję za fanami. Są powodem dla którego to wychodzę na ring.”

„Nie macie pojęcia jak sięczuję, kiedy jestem w środku klatki. To bardzo unikalne i intensywne uczucie. Współzawodniczyłem przez całe moje życie, nie wiem jak to będzie po wszystkim.”

Nie do końca wiem, jak powinienem się zachować odnośnie tego oświadczenia. Dziesięć walk to niedużo, ale w przypadku ostatnich, pechowych zdarzeń w karierze Wanderleia i jego rzadkich występów, liczba 10 może jednak oznaczać bardzo wiele. Z drugiej strony to trochę jakby znać datę swojej śmierci…

Komentarze

  • Blade

    Czyli jeszcze jakieś 3-4 lata.