James Thompson, Saku i wódka bezalkoholowa, czyli „KSW 16 afterparty”

24 Maj 2011
13

Wszystko na świecie zależy od sposobu postrzegania. Z naszego punktu widzenia, jako naocznego świadka KSW 16 oraz wszystkiego co było przed, w trakcie i po imprezie, galę zaliczamy do bardzo udanych.
Kiedy na koniec wywiadu, pogromca Pudziana wypowiedział słowa: „… znam sporo ludzi z Polski. Dobrze wiem, jaką macie głowę do alkoholu, więc będę uważać.”, okazało się że James jednak nie był dość ostrożny.
Plotka głosi, że James do dziś szuka samolotu powrotnego do Anglii, natomiast my swojego samochodu szukaliśmy ledwo ponad godzinę. Anglia vs. Polska 1:1 (honor Pudziana uratowany).

UPDATE: Alkohol łączy ludzi i nie inaczej było z nami. Skory do rozmowy zawodnik z wysp opowiedział nam kilka zabawnych historii. Zwłaszcza historia pewnego zdjęcia z „gej baru” była interesująca i podzielimy się nią przy okazji kolejnych newsów!

UPDATE 2: Miała być rewelacyjna fotka dnia z Jamesem i redakcyjnym kolegą Saku w roli głównej, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że ta piękna chwila pozostanie w redakcyjnej szufladzie najskrytszych tajemnic. Nie strzelajcie, jestem tylko posłańcem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dino
dino
9 lat temu

Ech, ta poprawność polityczna…

Ja akurat po walce nigdy nie piję, ale potrafię zrozumieć, że ktoś może chcieć odreagować dwumiesięczny stres i wyrzeczenia przed walką.

No, ale jeśli to mogłoby trafić na Pudelka to rezygnuję z postulatu 🙂

dantev@interia.pl
dantev@interia.pl
9 lat temu

Rozumiem że chodzi o to zdjęcie z facebooka??? no straszne mi rzeczy…..takie rzeczy powinniście właśnie publikować..jak nie lubi(łem)e Thompsona to już go bardziej lubie 🙂

gumtree
gumtree
9 lat temu

Zaglosujmy! Demokracja:)

F. Georgiew
9 lat temu

Myślę, że należą się dokładniejsze wyjaśnienia. Nie chcemy przed Wami nic ukrywać, ani Was wodzić za nos. Dostaliśmy po prostu telefon z KSW, że o ile nasi czytelnicy nie będą mieli problemów ze zrozumieniem tego, że po walce można się napić, ale już ogół Polaków nie bardzo. Po prostu przedstawiciele federacji nie chcą żeby ktoś mógł dyskredytować ich sport i zawodników.

To nie tajemnica, że nawet zawodnicy oblewają i obtańcowują swoje sukcesy. Ale bez zdjęcia mamy pewność, że to nie znajdzie się na Pudelku. Jako, że jesteście blisko sportu, po prostu wpadnijcie na następną imprezę i sami spędźcie z nimi czas 😉

A teraz idę do lekarza, który popsuł mi cały plan dnia i oddalił możliwość zaliczenia roku. Dlatego jeśli Wojtku siedzisz przy komputerze, wrzuć wywiad z Cipao, który jest w szkicach.

dino
dino
9 lat temu

Dawać zdjęcie!!!

Bo tak się nie robi- mam coś fajnego, ale Wam nie pokażę:)

Zresztą Wy tu od pokazywania jesteście 😉

Michał
Michał
9 lat temu

spoko, nie ma problemu. Nie jestem polonistą ale w takim przypadku wziąłbym całe wyrażenie w „” wtedy domyśliłbym sie że chodzi o podkreślenie i skrót myślowy. a tak wyszło że jakiś zaspany jestem i mało kumaty …heh
pozdr

dantev
dantev
9 lat temu

Ejjjj nie bawimy się tak Panowie…albo mówcie i pokazujcie albo milczcie z takimi sprawami….
a ja spotkałem Ricksona i poddałem go balachą…mam nawet zdjecie………..ale zdecydowaliśmy z Rikim, że mu przypału nie zrobie…
jak kozaczycie to do końca!

Michał
Michał
9 lat temu

Panowie…proszę…poprawcie tytuł i wyraz „bezalkocholowa”!! pisze się przez samo „H”!!!
Pozdro dla całej ekipy

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x