„Highlight czy Herbata” czyli „Gdyby miało nie być jutra”

16 Maj 2011

Jeszcze zanim otworzyłem dzisiaj oczy, wiedziałem że czeka mnie hardcorowy dzień. Dlatego tym razem zdecydowałem odejść od normy i wrzucić kawałek, który będzie mi dzisiaj towarzyszył przez cały dzień. Inaczej faktycznie mogłoby nie być jutra…

Komentarze

 • dino

  Oj, oj, pierwszy raz rozczarował mnie Highlight czy herbata, jakiś kiepski hip-hop w mojej ulubionej rubryce.

  Mam nadzieję, że TD nie planuje jakiś radykalnych kroków i jutro nie zniknie z MMANEWS, bo będę niepocieszony.

 • TD

  MMAnews to czasami swoisty blog moich barwnych historii, ale bez szczegółów i odzwierciedlają mój stan w danej chwili… tak sięczułem, taki też kawałek zapodałem. Nigdzie nie znikam!

 • F. Georgiew

  Piosenka ma swój klimat, ale muzycznie ssie 😉 Choć na pewno spełnia jeden z podstawowych wymogów, które stawiam utworom – jest w niej dużo agresji.

 • dino

  To dobrze, że nie znikasz:)

  Hm, nie zrozumcie mnie zle, jak macie jakiś fajny kawałek nadający się do wyjścia na ring, czy jako podkład do biegania, lub choćby taki do posłuchania w drodze na trening to wrzucajcie koniecznie.

  Ten kawałek nie spodobał mi się (to tylko moja opinia, może innym podszedł), bo nie przepadam za takimi kawałkami o strzelaniu do ludzi tak dla jaj, do tego okraszonymi przekleństwami.

  Podobnie jak Franek cenię sobie utwory mające w sobie agresję, ale raczej wolę, kiedy niesie ją sama melodia, a jeśli tekst to bez wulgaryzmów i tanich pogróżek o strzelaniu do ludzi.

  Kilka moich ulubionych kawałków do biegania wziąłem z highlightów wrzuconych tu przez TD- Dzięki:)