Jorge Santiago ma klucz do zwycięstwa z Brianem Stann

11 Maj 2011
Jorge Santiago ma klucz do zwycięstwa z Brianem Stann

Przypomina mi się pewna anegdota, którą usłyszałem w jednym z filmów: „Klucz który otworzy wszystkie zamki to wspaniały klucz, ale zamek który da się otworzyć każdym kluczem już nie jest taki wspaniały.” Co prawda była to metafora kobiety wg jednego z bohaterów, ja jednak użyję dzisiaj słowa „klucz” do zupełnie innych celów.
Przygotowujący się do swojego drugiego natarcia w organizacji UFC Jorge Santiago, udzielił wywiadu dla tatame.com w którym wyjawił, co będzie decydującym czynnikiem w zbliżającym się pojedynku z Brianem Stann na majowym UFC 130.

„Walka w parterze to oczywiście wymiar w którym jestem znacznie lepszy niż on, ale wierzę że w trakcie walki będę musiał robić wszystkiego po trochu. Wciąż mogę mieszać i wybierać z całego arsenału żeby wygrać. Do tej pory widziałem go jedynie uderzającego swoich przeciwników naprawdę mocno. Przypuszczam, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie kombinacja wszystkich technik a wtedy zobaczymy co się stanie. Szanse przychodzą i odchodzą a w ich miejsce przychodzą kolejne.”

Komentarze

  • ninja

    Stan KO.

  • Dawiddo

    Santiago dec