Nowy projekt KSW – amatorskie zawody MMA

10 Maj 2011
0
Nowy projekt KSW – amatorskie zawody MMA

Myli się ten kto powie, iż KSW nie obserwuje poczynań konkurencyjnych organizacji. Bo przecież zdrowa konkurencja to coś, gdzie tak naprawdę na końcu wygrywa klient a w tym wypadku my, fani. Czołowa organizacja MMA w Polsce wyszła z kolejną inicjatywą, która nie jest co prawda innowacyjna (jako pierwsi zrobił to bodajże Ring XF), ale to wciąż dobry ruch.
W lipcu ruszy projekt amatorskich zawodów, które mają spopularyzować MMA, ale również wyłonić kolejnych zawodników, którzy mogliby zasilić mocno eksploatowane szeregi KSW Team. Zawody odbędą się na koniec obozu KSW, do którego swoją rękę przyłoży być może redakcja MMAnews (ale o tym wkrótce). Pełne info od organizatora w środku.

Mamy zaszczyt poinformować, że tego lata światło dzienne ujrzy kolejny projekt przygotowany przez Federację KSW, którego głównym celem będzie popularyzacja MMA w Polsce. Będą to zawody dla początkujących zawodników i zawodniczek o nazwie Amatorski Puchar KSW. Sześć kategorii wagowych, czysta, w duchu walki rywalizacja sportowa i znakomita okazja, żeby adepci mieszanych sztuk walki zaprezentowali swoje umiejętności przed właścicielami największej federacji MMA w Europie.

W tej chwili wiadomo, że jednodniowa impreza odbędzie w trakcie trwania szóstego Obozu KSW, a konkretnie dwudziestego czwartego lipca. Miejscem zawodów będzie Ośrodek Kondycyjno-Wczasowy w Jakubowie koło Mrągowa. W Amatorskim Pucharze KSW będą mogli wziąć udział uczestnicy Obozu KSW (startowe wliczone w cenę wyjazdu), a także ci, którzy nie będą w nim uczestniczyć.

KATEGORIE WAGOWE:

* -65kg
* -70kg
* -77kg
* -84kg
* -93kg
* +93kg

WYMAGAMY:

* ważne badania lekarskie z adnotacją „zdolny do zawodów MMA”
* w przypadku zawodników niepełnoletnich zgodę rodziców
* suspensor
* ochraniacz na szczękę

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x