TUF 13, epizod 8 – oglądalność

20 maj 2011
1
TUF 13, epizod 8 – oglądalność

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że TUF 13 swój szczytowy moment ma za sobą. Brock Lesnar i Junior dos Santos wraz ze swoimi czternastoma podopiecznymi nie są w stanie przebić 1,5 mln widowni. I choć poziom emocji wraz z każdym odcinkiem powoli rośnie, chyba wszyscy zdają już sobie sprawę, że z tego sezonu więcej się nie da wycisnąć.

Odcinek ósmy przyniósł oglądalność na poziomie 1,2 mln widzów. Jest to postęp względem poprzednika, który miał rekordowo niską, wynoszącą 1 mln osób widownię.

Przypomnijmy, że kolejne odcinki przyciągnęły:
1,5 mln; 1,2 mln; 1,3 mln; 1,3 mln; 1,5 mln; 1,2 mln; 1 mln, 1,2 mln widzów.

Wśród całej ekipy możemy już wyłonić pierwszych faworytów. Na pewno należeć do nich będzie Ramsey Nijem, którego Junior dos Santos uważa za najmocniejsze ogniwo swojego zespołu, a sam zawodnik kolejny raz wygrał gładko przed czasem. Myślę, że przy większych wyzwaniach może ujawnić swój pełny potencjał. Choć może być to ciężkie, gdy będzie mierzył się z rywalami takimi jak drugi zwycięzca tego odcinka, Cris Cope, który nie potrafi zrobić w walce kroku do przodu i trenuje w jej trakcie shadow boxing.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
natalia
natalia
11 lat temu

shadow boxing 😀 padłam 😀 ale fakt facet tak właśnie wygląda…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x