Znamy przeciwnika Marcina Różalskiego

04 Maj 2011
Znamy przeciwnika Marcina Różalskiego

Dziś KSW rozjaśniło jedną z większych niewiadomych dotyczących ich najbliższej gali – przeciwnika Marcina Różalskiego. Będzie nim weteran sportów uderzanych i doświadczony zawodnik MMA Vitalius Shemetov. Polscy kibice mogą kojarzyć go z walk z Robertem Joczem czy Danielem Taberą.

Oto jak opisuje zawodnika konfrontacja.com:
„Shemetov jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem wszechstylowej walki wręcz od Polaka. Stoczył siedemnaście zawodowych walk, wygrał osiem i dziewięć razy przegrywał. Wywodzi się ze sportów uderzanych. Był Mistrzem Rosji w muay thai i Turcji w K-1. Mierzy sto osiemdziesiąt cztery centymetry wzrostu i waży sto pięć kilogramów. Mieszka w Omsku i trenuje w tamtejszym klubie Shembros.

Pojedynek tych dwóch zawodników zapowiada się bardzo interesująco z racji, że obaj preferują uderzanie i kopanie. Obaj walczyli w K-1 i zapewne obaj będą chcieli zakończyć walkę przed czasem przy pomocy swoich niebanalnych umiejętności kickbokserskich. Czy tak będzie? Okaże się wkrótce.”

Od siebie dodamy, że Shemetov nie posiada zbyt mocnej szczęki, nie jest ofensywny w parterze, ani nie jest strasznie destruktywny w stójce. Ostatnio rzucano mu zawodników podobnych do Różala, mających góra trzy walki w MMA. Jeśli Różal nie zawiedzie kondycyjnie (przeciwnik jest trochę mniejszy), powinien być w stanie pokonać Vitaliusa. Obstawiamy wstępnie zwycięstwo „naszych” przez TKO w 2 rundzie.

>><<
ZamknijX