Dana White wyrzuca Nate’a Marquardta z UFC

26 Czerwiec 2011
Dana White wyrzuca Nate’a Marquardta z UFC

Dana White oświadczył dziś za pośrednictwem portalu tout.com, że „Nate nie tylko wypada z walki w main evencie gali, ale nie będzie też więcej zawodnikiem UFC”. Źródła bliskie zawodnikowi podają, że decyzja komisji stanowej mogła być podyktowana odłożeniem zrobienia odpowiedniej wagi na ostatnią chwilę, co mogłoby zakończyć się szkodą dla zdrowia Marquardta. W efekcie, kolejny raz w tym roku UFC musi zmienić walkę wieczoru na swojej gali. Póki co żadne oficjalne kroki nie zostały podjęte, ale atmosfera wokół tego bardzo popularnego zawodnika zrobiła się co najmniej ciężka.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Nie spodziewałem się gorących newsów przed tą galą. Ciekawe jak to się dalej potoczy, zawodnik taki jak Nate ciężko będzie miał z odnalezieniem się poza UFC. Myślę, że jakoś dojdą do porozumienia.

 • Oskar

  UFC ma duży wybór zawodników – przecież każdy chce dla nich walczyć, więc Dana ma komfortową sytuację – ktoś pogrywa maniane to wylatuje. Prawdę mówiąc ma rację – jakby wyhodował sobie stado gwiazdorów, to by go zjedli i finansowo i psychicznie.

 • bartek

  nowy przeciwnik dla Mameda się pojawił…

 • Edmund

  czemu na facebook nie ma prelimsow mialy sei zaczac o 23.00 ?

 • F. Georgiew

  bartek: celne spostrzeżenie, ale wątpię żeby Marquardt dogadał się z KSW. Raczej zobaczymy go gdzieś w Stanach, a może jakoś się dogadają.

  Edmund: gala przesunęła się o godzinę, dałbym znać, ale byłem poza domem.

 • TD

  niezły shit!Nate faktycznie przesadza z tym zbijaniem wagi. Ktoś zauważył na portalu, że Nate zrzuca głównie poniżej pasa. Gdzieś widziałem fotę….