„Jacare” Souza sfrustrowany brakiem walk w Strikeforce

04 czerwiec 2011
1
„Jacare” Souza sfrustrowany brakiem walk w Strikeforce

Nie ma nic gorszego niż „nie móc, kiedy ci się chce”. No może gorzej jest tylko wtedy kiedy „musisz a ci się nie chce” 🙂 Wracając do sedna, mistrz wagi średniej Strikeforce – Ronaldo „Jacare” Souza wyznał swoje żale względem organizacji.
Od ostatniej, udanej obrony tytułu pod koniec stycznia, Brazylijczyk cały czas pozostaje w niepewności kiedy i czy zawalczy w Strikeforce po raz kolejny. Wydaje się, że to nie jedyny „mistrz” który ma ten sam problem. Dla dobra zawodników i fanów MMA, ZUFFA wreszcie powinna się określić względem przyszłości Strikeforce, którą niedawno wykupiła.

Kiedy będziesz walczył ponownie w Strikeforce?
To pytanie na które sam chciałbym bardzo poznać odpowiedź. Chcę walczyć najszybciej jak tylko jest to możliwe. Nie walczyłem już od dłuższego czasu i jestem tym zaniepokojony. Dla kogoś kto pracuje walcząc, nie walczyć przez dłuższy czas, kiedy jest w formie, to najgorsze co może być. Musiałem zwolnić na miesiąc lub dwa, ale byłem cały czas gotowy do rywalizacji, jednak nie wiedziałem kiedy kolejna walka. Wyczekuję chwili w której dowiem się jakiejś daty i od razu dam wam znać.

Patrząc na twoją dywizję wagową, kogo wskazujesz jako potencjalnego, przyszłego przeciwnika?
W Strikeforce jest wielu dobrych atletów. To jedna z najlepszych organizacji na świecie, dlatego będę zadowolony z każdego z kim przyjdzie mi się zmierzyć. Jako pracownik Strikeforce jedyne czego bardzo pragnę to walczyć.

Dlaczego wg ciebie, twój przyszły występ zabiera im tyle czasu? Wierzysz, że przejęcie Strikeforce przez UFC ma na to jakikolwiek wpływ?
Przypuszczam, że nie są zbyt dobrze zroganizowani. Kiedy UFC wykupiło Strikeforce, liczyli na to że oni wyprostują pewne rzeczy.

Mówiąc o UFC. Czy wierzysz, że oba eventy połączą w końcu siły?
Nie mam pojęcia. Jedyne co wiem, to to że jestem pracownikiem Strikeforce i jedynie mam nadzieję, że kiedyś będę walczył w UFC. Wierzę, że kiedyś to nastąpi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pancracy i cacy
Pancracy i cacy
10 lat temu

Niesamowity facet, trzymam kciuki i niech walczy jak najszybciej.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x