Kyle Kingsbury: „Każde uderzenie z jego strony bolało.”

08 Czerwiec 2011
0
Kyle Kingsbury: „Każde uderzenie z jego strony bolało.”

Kto oglądał finał TUF 13, ten wie że Fabio Maldonaldo może wkrótce zarządzić w swojej dywizji wagowej UFC. Po rewelacyjnym pojedynku w ostatni weekend (przegranym przez decyzję), jego przeciwnik Kyle Kingsbury opowiedział w kilku zdaniach co oznacza spotkać się z Fabio w oktagonie i jak bardzo bolesne było to dla niego przeżycie.

„Byłem zdecydowanie w trybie ‚byle przeżyć’ po tym jak trafił mnie w oko. Nic nie widziałem przez nie, to było straszne.”
„Zrobiliśmy sporo przygotowań, aby wzmocnić mój brzuch przed walką, próbując przyzwyczaić się do uderzeń w tamte okolice. Tak naprawdę nie ma dobrego sposobu, żeby przygotować się na taką siłę i tego rodzaju technikę. Właśnie dlatego widzieliście mnie w klinczu, posyłającego tyle kolan. Wystarczyło, że posłał jedno ze swoich uderzeń żebym go puścił z klinczu. Miałem perfekcyjny plan ale nie było możliwości żebym wytrwał w klinczu.”
„Nie żartuję mówiąc, że każde uderzenie jakie posyłał bolało. Bez wątpienia. Każde z nich w kierunku korpusu, każde uderzenie w bok głowy, wszystkie bolały. Szczerze, tylko Cain Velasquez uderza tak mocno. Ale wtedy ma na sobie 18 uncjowe rękawice bokserskie a Fabio miał przecież małe rękawiczki i uderzał jak ciężarówka. Bolało dosłownie wszystko.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o