Polacy na Predators Cage Night

30 Czerwiec 2011
0
Polacy na Predators Cage Night

Wczoraj pisaliśmy o tragicznym finale gali „Predators Fight Night: Słowacja vs. Europa”, która odbyła się w Breźnie. Dzisiaj już tradycyjnie, czyli o osiągnięciach Polaków, którzy mieli okazję zmierzyć się z międzynarodowym przeciwnikiem. W gali wzięli udział zawodnicy ze Słowacji, Czech, Niemiec, Austrii, Chorwacji i Polski.

Dziewięć walk odbywało się w klatce na dystansie czasowym 3x5min. Spośród polskich reprezentantów walczyć miało pięć osób: zawodnicy Bytomskiego Klubu Ju Jitsu oraz rzeszowskiego Spartakusa.
Dzień przed galą kontuzji doznał przeciwnik Arkadiusza Żaby z Bytomia i w efekcie swoje pojedynki stoczyło czterech Polaków.

Marcin Żaba (Bytomski Klubu Ju Jitsu), w swoim debiucie zawodowym, stoczył rewelacyjną pierwszą rundę ale w kolejnej Filip Stalik (Minotaurus Valetudo) zaatakował skutecznie głowę kolanem powodując rozcięcie czoła, krwotok i w efekcie niestety przegraną Bytomianina? Kolejny z bytomskich zawodników, Bartłomiej Walczak 2-1-0 (Bytomski Klubu Ju Jitsu) po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z reprezentantem Czech – Michalem Malata 1-2-0 (Minotaurus Valetudo). Szymon Bajor 5-0-0 z Rzeszowa wygrał przez skrętówkę z Matejem Surinem 1-1-0 a Nikodem Janik również z Rzeszowa w drugiej minucie walki po otrzymaniu nieprzepisowego kopnięcia w krocze od Slavomira Sabola (FFA Kosice), nie mogąc dalej walczyć ogłoszono skandaliczną decyzję „no contest”.

Wyniki Polaków:

Bartłomiej Walczak 2-1-0 (Bytomski Klubu Ju Jitsu) zwyciężył z Michalem Malata 1-2-0 (Minotaurus Valetudo) 3R 5:00
Filip Stalik (Minotaurus Valetudo) zwyciężył z Marcinem Żabą (Bytomski Klubu Ju Jitsu) 2R 0:17
Szymon Bajor 5-0-0 (Spartakus Rzeszów) zwyciężył z Matejem Surinem 1-1-0 (Perun Gym) 1R 2:00
Nikodem Janik (Spartakus Rzeszów) vs. Slavomir Sabol (FFA Kosice) – no contest

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o