Brett Rogers aresztowany za przemoc domową i pobicie żony

02 Lipiec 2011
2
Brett Rogers aresztowany za przemoc domową i pobicie żony


Po ostatniej porażce Brett ma szansę ćwiczyć więcej parteru… pod więziennym prysznicem

Życie nie układa się kolorowo dla byłego pretendenta do pasa wagi ciężkiej Strikeforce. Wygląda na to, że po duszeniu zaserwowanym przez Josha Barnetta dwa tygodnie temu, krew wciąż nie dotleniła wszystkich organów. Brett Rogers został aresztowany na oczach swoich córek, pod zarzutem pobicia żony, stosowania przemocy wobec rodziny i kilku innych zarzutów. W środku pełen raport.

„Stan Dakota – zawodnik MMA i rezydent Apple Valley w Minnesocie Brett Rogers został aresztowany i osadzony w więzieniu, oskarżony o napaść na żonę, w ich domu, w środę. Została podobno przyduszona, uderzona kilkukrotnie w głowę, twarz i straciła zęba.
Brett Charles Rogers, lat 30, został oskarżony o napaść trzeciego stopnia, przemoc domową przez duszenie oraz o grożenie swoim dzieciom.
Jego żona straciła przytomność od duszenia, ma ranę wielkości piłki do golfa na twarzy pośród kilku mniejszych ran. Córka pary próbowała interweniować, po tym jak zobaczyła że Rogers uderzył jej matkę.
Rogers przyznaje, że pił zanim wszczęła się kłótnia z żoną. Twierdzi, że uderzyła go po czym on odpowiedział siłą.
Fighter pojawił się na sali sądowej w czwartek. Ustalono kaucję w wysokości 100.000 dolarów. Kolejna rozprawa odbędzie się w piątek.”

Dana White zareagował szybciej niż sądy, nie czekając na wyrok. Chwilę po upublicznieniu tego newsa przekazał za pomocą mediów decyzję o natychmiastowym rozwiązaniu kontraktu z zawodnikiem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TDdantev Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dantev
Gość
dantev
Offline

Od samoego początku smierdziało od niego burakiem…teraz to potwierdzil. Jednowymiarowy zawodnik……i jeszcze do tego Pi*&^% tyle, że to wszystko dla rodziny pfffffffffffff….
See you NOT soon boy…..