Byłeś grzeczny w tym roku? Wobec tego czwarta edycja Młodzieżowej Ligi Spartan Wear nie jest dla ciebie…

29 lipiec 2011
3
Byłeś grzeczny w tym roku? Wobec tego czwarta edycja Młodzieżowej Ligi Spartan Wear nie jest dla ciebie…

Szykujcie wasze najlepsze rękawice i garnitur. Oto bowiem 6-go sierpnia czwarta edycja, popularnej już w naszym kraju, Młodzieżowej Ligii Spartan Wear.

News z deka spóźniony z naszej strony (mail utknął niezauważony w spamie), ale wciąż macie jeszcze kilka dni, żeby zdążyć z zapisami przed końcem miesiąca. Oto pełne info od organizatora:

„Liga SPARTANWEAR (MLS) to pionierski i nowatorski projekt w naszym kraju wzorowany na podobnych przykładach z Japonii, Holandii oraz Niemiec, skierowany do młodzieży trenującej sporty walki – Kick Boxing, MMA, Judo, Sandę, Boks, jujitsu oraz grappling. Pierwszeństwo startu w rozgrywkach MLS posiadają zawodnicy w wieku od 15 lat do 23 lat. W każdym roku kalendarzowym organizujemy dziesięć edycji ligi. Pierwsze zawody MLS odbyły się 8 sierpnia 2009 r. w Wyszogrodzie. Od sezonu 2010 liga SPARTANWEAR swoje zawody organizuje w Płocku w przy ul. Korczaka 10. Bezpośrednimi adresatami SPARTANWEAR są młodzi sportowcy zrzeszeni w klubach sportowych, którzy przez możliwość regularnych startów w zawodach mają możliwość dalszego rozwoju sportowego. Większość z nich dzięki udziałowi w Lidze dostanie również szansę startów w innych zawodach krajowych czy też zagranicznych. Wszystkie pojedynki są rozgrywane na ringu bokserskim.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Spartanwear (MLS) jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku przy udziale Urzędu Miasta oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku. Promotorem projektu jest Tadeusz Kopciński. Patronat sportowy sprawują: Polski Związek Kick ? Boxingu (PZKB) oraz federacja World Karate and Kickboxing Association (WKA).

Wszelkie uwagi, zapytania jak i pozyskanie szczegółowych informacji można uzyskać telefonicznie bądź drogą mailową od organizatora MLS w Płocku: Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku ul. Kazimierza Wielkiego 42, 09-400 Płock Tel. /fax.: + 48 024 264 30 38, 601 388 767, 502 409 534 biuro@k-1.pl

Formularz zgłoszeniowy dostępnyTUTAJ.
Co więcej, ponieważ czwarta edycja zbiegła się z drugimi urodzinami MLS, organizatorzy uraczą każdego uczestnika upominkiem-niespodzianką. No może nie tyle już „niespodziewanką”, co jak dowiedzieliśmy się, darmową koszulką, którą prezentujemy poniżej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RoughBoy
11 lat temu

Nie pobieramy opłat startowych 🙂

menadżer
menadżer
11 lat temu

…organizatorzy MLS za udział w swoich zawodach nie pobierają żadnych opłat!!! Ani od zawodników ani od kibiców!!!!

fajniś
fajniś
11 lat temu

moze jeszcze zdaze, zrobie bramke w weekend to kasa na startowe wpadnie 😛

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x