„Dana White. King of MMA” – krytyczna książka matki White’a

15 lipiec 2011
6
„Dana White. King of MMA” – krytyczna książka matki White’a

Dana White jest obiektem krytyki chociażby promotorów bokserskich, antymonopolistów czy władz Nowego Jorku. Jednak nikt nie spodziewał się, że osobą, która może napisać krytyczną książkę na jego temat jest jego własna matka. „Dana White. King of MMA” to publikacja June White, która opisuje metomorfozę ukochanego syna w chciwego, bezwzględnego i porywczego oligarchę, który stoi na bakier z moralnością. Wiadomość podajemy jako ciekawostkę, w środku przetłumaczony fragment książki i odnośnik do 13 stronicowej próbki po angielsku.

Dana przeszedł metamorfozę z prawidzwego przyjaciela, dobrego syna i naprawdę miłej osoby w mściwego tyrana, który pozbawiony jest wszelkich uczuć w tym jak traktuje innych. Jest ciężko powiedzieć co zmieniło go tak bardzo – ogromna ilość pieniędzy, do której doszedł w krótkim czasie, wpływ otoczenia, czy może to jaką kontrolę otrzymał nad ludźmi. Władza może tworzyć obrzydliwe bestie. Jak powiedział mi Dana, w spotkaniach, które nie szły po jego myśli, Dana wchodził na stół konferencyjny, tworząc psychologiczną przewagę i wygrażał ludziom, z którymi rozmawiał. „Pogrzebię cię!” – krzyczał. Danie nie trzeba dużo by rozpoczął totalnie pozbawioną kontroli tyradę. W te dni zawsze dostaje czego chce, nieważne od tego jakie są koszty.

A tutaj link do 13-stronicowej próbki. Całkiem dobrze się czyta.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dantev
dantev
11 lat temu

marius – normalne w stanach..poczytaj o rodzinie Jacksonów albo Culkina….pytanie czemu teraz? może Danka wydaje na siebie tylko

Kamillo
Kamillo
11 lat temu

Myślę, że coś jest na rzeczy.

marius
marius
11 lat temu

Nierozumiem tego jak matka lub ojciec probuja zarabiac na swoich dzieciach.

RPK
RPK
11 lat temu

no mamuśka też chciała zarobić, widocznie synek się nie podzielił

RPK
RPK
11 lat temu

no mamuśka też chciała zarobić widocznie synek się nie podzielił

Redakcja MMAnews.pl
Admin
11 lat temu

Która matka tak napisze o swoim synu? Mimo wszystko 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x