„Highlight czy Herbata” – droga do zwycięstwa Braulio Estimy

21 lipiec 2011
5

Ewidentnie dzisiaj mamy dzień grapplingu, który nie ominął również najnowszego epizodu „Highlight czy Herbata”. Video pokazuje przygotowania Braulio Estimy do rewanżu z Ronaldo „Jacare” Souza. Boże, ale mam zakwasy na przedramionach… ups, to źle zabrzmiało.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BigCityLover
BigCityLover
10 lat temu

Dokładnie wiedza i doświadczenie to podstawa. Papierki z uczelni nigdy nie dadzą tyle co kilkanascie lat spędzonych na salach treningowych. Ja nie mówie że każdy musi wyglądać jak IFBB Pro ale jakiś tam wygląd/ wyniki powinien mieć a nie tylko podpierać się tym co wyczyta w książce. Spójrzcie na przemianę M. Fijałki pod okiem Borysiuka.

dantev
dantev
10 lat temu

Trener musi mieć doświadczenie i praktykę. Inaczej się nie da….widzicie…taki obeznany TD a ma „zakwasy” …no prezesie….

F. Georgiew
10 lat temu

Ja uważam, że taki zdolny absolwent z amerykańskiej uczelni będzie wiedział na ten temat sto razy tyle, co specjalista z siłowni, który ma dużą wiedzę, nawet o wynikach badań itd., ale nie rozumie połowy nazw, których używa i nie wie co to tak naprawdę jest. Choć trochę praktyki jest konieczne, choćby po to, żeby wiedzieć co to ból, pot i łzy.

tomson
tomson
10 lat temu

@BigCityLover
hahaha typowo polski sposób myślenia ! Dlatego u nas kulturystów uznaje się za speców od SC ;] spoko – róbmy siłownie, 8-12 powt na mase, a potem aeroby, koniecznie więcej niż 20 minut żeby palić fat…. peace !

BigCityLover
BigCityLover
10 lat temu

Dlaczego zawsze „strenght and conditioning coach” wygladaja jak wieszaki na ubrania? 🙂 No nie wiem ale nie zaufałbym komuś w sprawie treningu siłowo/ kondycyjnego kto wyglada jak student informatyki no offence

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x