Wywiad z Fedorem Emelianenko

31 Lipiec 2011
3

Ten wywiad Ariela dedykuję wszystkim fanom Fedora, a tym, którzy nie mają czasu lub nie znają dobrze angielskiego posłużyć może tłumaczenie w środku posta. Jest on dość optymistyczny i oby takie były wydarzenia w następnych miesiącach.

Fedor czuje się świetnie, pomimo przegranej walki widział, że to, co miało działać działało. Zapytany o decyzję Herba Deana uważa, że walka była przerwana za wcześnie, ale wie, że może się mylić i nie kwestionuje jego decyzji. Być może z jego perspektywy wyglądało to niebezpiecznie. Zapewnia jednak, że nie czuł się ani przez chwilę jakby stracił przytomność. Porażka nie wpływa na niego aż tak bardzo, bo to jest jego praca, a w tej chwili ma żonę w ciąży i inne rodzinne sprawy, które stawia na pierwszym miejscu. Kiedy Ariel zapytał Fedora czy jest to jego ostatnia walka, ten zaśmiał się i powiedział tylko „zobaczymy”. Mówi, że prawdopodobnie podejmie decyzję o przyszłości w przeciągu miesiąca. Jeśli miałby być z czymś problem, to na pewno nie z motywacją do treningów, bo robi to przez całe życie i jest to dla niego czymś naturalnym. Gdyby miał skończyć teraz karierę, jego wiadomość dla fanów brzmiałaby tak: „dbajcie o siebie i innych, bądźcie wierni, to jest to, o co zawsze walczyłem”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
9 lat temu

Fiodor zdecydowanie nie ma wiele do powiedzenia.
Co do walki, na pewnym poziomie wynik starcia sportowców jest jak rzut monetą. Nie można tu mówić o przygotowaniu, lub jego braku technice, wytrzymałości. Najlepiej obrazują to tego typu starcia, a jeszcze bardziej jaskrawy przykład to walka „Penn vs Hughes 3”.
W innych sportach jest nie inaczej. Przypomnijmy sobie bieg na ostatniej olimpiadzie Kowalczyk vs Bjoergen.

dantev
dantev
9 lat temu

Dzięki Fiedia za te wszystkie lata emocji!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x