Dennis Hallman i afera majtkowa

08 sierpień 2011
2
Dennis Hallman i afera majtkowa


Czasami nawet „Superman” nie jest wystarczająco szybki, aby ubrać roboczy strój…

Czekałem na tą walkę. Czekałem na to co pokaże Brian Ebersole w swoim drugim występie w UFC. Zdecydowanie jednak byłem zaskoczony tym co „pokazał” Denis Hallman, pojawiając się w niepełnym stroju Supermana.
Zaskoczony był zarówno Joe Rogan, który od razu skomentował strój wyjściowy Hallmana słowami:

„Cóż za niefortunny dobór spodenek.”

Śmiał się sam obiekt zainteresowania, śmiała się ekipa rywalizująca, śmiał się Ebersol, sędzia oraz obsługa techniczna, ale nie Dana White, który natychmiast zareagował na swoim Twitterze, dając półtora milionowi fanów śledzących go, jasny obraz tego co czuje w tym momencie:

To jednak nic w porównaniu z tym, co powiedział później w jednym z wywiadów.

„To było obrzydliwe. Nie wiem jak osoba z jego narożnika – przede wszystkim! Jestem wkurzony, że ktoś kto dla mnie pracuje, pozwala mu w nich wyjść, to po pierwsze. Po drugie, jako osoba z narożnika, jak ktoś nie powiedział 'Stary, to może być zły pomysł. Możesz nie chcieć ich nosić tam na zewnątrz.’ To nie było dobre. To już nigdy więcej się nie wydarzy. Gwarantuję wam to.”

Dalej było jeszcze bardziej zaskakująco. Zgodnie z zasadą, gdzie ktoś traci, kto inny zyskuje. W tym wypadku padło na Ebersola, którego Dana nagrodził dodatkowymi 70,000$ i nigdy nie zgadniecie dlaczego.

„Dałem Ebersolowi bonus 70,000 dolarów. Były tylko trzy bonusy tej nocy. Tito i Rashad za walkę wieczoru, Vitor za nokaut wieczoru. To wszystko, nie było więcej bonusów. Dałem mu go za pozbycie się tego z ekranów telewizora tak szybko jak tylko było to możliwe. I to jest prawda.”
„Nie chcesz być zapamiętany za to. To ostatnie za co chcesz by cię zapamiętali, za wyjście i zmuszenie ludzi by oglądali pięć minut czegoś takiego.”

Zastanawiałem się czy pokazać wam to przed śniadaniem, więc mam nadzieję że już wszyscy zjedli. Oto małe znalezisko. Pamiętajcie, zainwestujcie w dobre szorty.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
11 lat temu

Przesada… Już nikt nie pamięta, że sam Ken Schamrock w takich gatkach walczył. Afera zrobiła się na dobrą sprawę z tego całego bonusu. White zachował się bardzo nieprofesjonalnie i zrobił ogromny szum z drobnej sprawy.

marius
marius
11 lat temu

Gosc przesadzil z tymi gatkami, chyba zapatrzyl sie w tych od zenskiej siatkowki

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x