Brazylia chce zlinczować Chaela Sonnena!

22 Sierpień 2011
Brazylia chce zlinczować Chaela Sonnena!


Mam cię Brazylio… znowu

Co wspólnego mają ze sobą Chael Sonnen i reklama „Podróży z mobilnym Orange”? Nie wolno wierzyć ani jednemu ani drugiemu. Właśnie dlatego w ostatnich dniach było mniej newsów!
Wracając do tematu… kilka dni temu wpadłem na stronkę na Facebooku, która nawołuje do linczu na Chaelu. Zawodnik do tego stopnia naraził się niektórym fanom MMA z Brazylii, że musiało do tego dojść. Nie wiadomo czy autorzy mówili serio, na pewno można jednak liczyć na to, że znajdzie się ktoś kto może potraktować serio taką wiadomość.

Wspomniana strona Facebooka dostępna jest TUTAJ a jej główny napis głosi:

„Wszyscy są świadomi tego co wypływało z ust tego insekta a propos Brazylii, zawodników, mieszkańców naszego kraju i kultury. Myślę, że powinniśmy mu zgotować ‚gorące powitanie’ kiedy zjawi się tutaj z okazji UFC Rio. Zwłaszcza, że Brazylijczycy są znani jako sympatyczni, opiekuńczy i ciepli ludzie. Co powiecie na wielki przyjęcie dla naszego przyjaciela Chaela?”

Jak się później dowiedziałem, Amerykanin nie przyleci do Brazylii z okazji UFC 134 a na oficjalnym twitterze UFC Brazylia, pojawiła się wiadomość:

„Chael Sonnen strollował cały świat.”

Zbieg okoliczności?

Komentarze

  • S

    Niech się ustawią w kolejkę i podchodzą jeden po drugim.Bo zlinczować w internecie to żaden wyczyn:) PS wpis z dedykacją dla wszystkich internetowych twardzieli.

  • daw

    Gorzej jak w tej kolejce ustawili by sie bracia Nogueria albo Silva o ktorych to Chael tak sie wypowiadal:)