Co do cholery wyrabiasz droga ZUFFO?

03 Sierpień 2011
Co do cholery wyrabiasz droga ZUFFO?

Właśnie natrafiłem na szokujące wieści z obozu Golden Glory. Jeden z głównych trenerów i wysoko postawionych osób w holenderskim teamie – Martijn de Jong, za pomocą twittera, poinformował wszystkich że zwolnienie Alistaira Overeerema to tylko czubek góry lodowej.

W wolnym tłumaczeniu:

„Jestem bardzo zawiedziony informując was, że Marloes Coenen, JohnEinemo i Valentijn Overeem zostali zwolnieni ze Strikeforce.”

Wszyscy wymienieni zawodnicy są w jakiś sposób powiązani z Alistairem Overeemem. Wnioski? Niechaj wasza fantazja da upust w komentarzach pod artykułem.

UPDATE: Niepotwierdzone lecz znalezione info na jednym z amerykańskich for:

„Oni są teraz formalnie zbanowani przez ZUFFA… próbowali przetrzymać pas jako zakładnika jako podporę pod większą wypłatę… ZUFFA nie będzie robiła interesów z Martijnem Dejongiem, ponieważ próbował nieczystych sztuczek i gróźb, aby zdobyć więcej pieniędzy dla Golden Glory… ZUFFA nie będzie negocjowała więcej z Golden Glory, wszystkie rozmowy zawiodły, są bardzo nieprofesjonalni…”

Myślę, że warto poczekać na oficjalny rozwój wydarzeń. Ciekawe co na to Sergei Kharitonov, który jako jedyny zawodnik Golden Glory jest jeszcze w Strikeforce. Niebawem druga runda Grand Prix z jego udziałem.

Komentarze