Cris „Cyborg” Santos ponownie w Strikeforce!

25 Sierpień 2011
Cris „Cyborg” Santos ponownie w Strikeforce!


Pod innym oświetleniem i kilku głębszych, czemu nie…

Dawno nie było nic równie pasjonującego w kobiecym MMA, jak wiadomość na którą wpadłem dosłownie przed chwilą. Cris Cyborg od dawna miała problemy z kolejną walką w Strikeforce, organizacji w której dzierży przecież mistrzowski tytuł, ale wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy.

Jak wiemy, kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi. Brazylijka próbowała więc ze wszystkich sił pozostać aktywna na zawodowym ringu. Zwyciężyła niedawno na mistrzostwach świata BJJ w kat. purpurowych pasach, była blisko podpisania kontraktu z brazylijską organizacją MMA a nawet z ONE FC. Co więcej, zaoferowała swoje usługi dla amerykańskiego WWE co pokazywało jej determinację w dążeniu do celu. Sytuację tym bardziej utrudniał fakt wykupienia Strikeforce przez ZUFFĘ, która jasno mówi od samego początku, że kobiece MMA ich nie interesuje. Coś jednak niedawno się zmieniło, oto bowiem 4 godziny temu dotarła do nas wiadomość od Cristiane:

„Kontrakt ze Strikeforce PODPISANY! Oczekujcie informacji a propos kolejnej walki!”

Komentarze

  • DanteV

    Świetna wiadomość. Oczywiście będzie problem ze znalezieniem oponenta dla Pani Cyborgowej. Fajnie jakby to była Gina….pod warunkiem, że będzie przygotowana.

  • HadHod

    Jakie uda rozbudowane 😀