Dana White o Fedorze, Tito, Golden Glory i kobiecym MMA

05 sierpień 2011
3

Dobry wywiad ze spięciami na linii Ariel Helwani – Dana White. Zobaczcie sami, jak „Little Mermaid” ustawia White’a pytaniami, podziękowaniami i nawiązaniami, by otrzymać odpowiedzi na trudne pytania. W środku posta tłumaczenie wywiadu, ale pamiętajcie, że nic nie zastąpi oryginalnej mowy szefa UFC.

Dana White opowiada najpierw o świetnej atmosferze na koncercie Rage Against the Machine, który znamy z pierwszego videobloga przed UFC 133. Mówi, że przed kamerą zachowuje się tak samo jak normalnie. Zabawne było dla niego kiedy poruszał się w młynie i ludzie krzyczeli, że Dana White biega, podchodzili, łapali go za szyję i całowali. Następnie przechodzi do występu Tito Ortiza, który szedł do walki z Baderem jak na egzekucję, a teraz ludzie cieszą się z jego powrotu. Ale żeby powiedzieć „Tito is back!” trzeba poczekać na walkę z Evansem. Jeśli Rashad wygra, otrzyma szansę walki o tytuł. W przypadku zwycięstwa Ortiza, wiele zależy od rozwoju wypadków. Dalsze wypowiedzi dotyczą Golden Glory i w całości możecie je przeczytać w newsach poniżej. Później, w okolicach 9:00 minuty Dana White wyciąga listę walk Fedora, by udowodnić, że nigdy nie był najlepszym zawodnikiem P4P na świecie, nie był nim nawet przez moment, w przeciwieństwie do mistrzów UFC, którzy walczyli „trzy razy do roku” z najlepszymi na świecie. Ariel nieco spiera się z Daną, co ewidentnie zbija go z tropu. White następnie unosi się, mówiąc o respekcie, który zamiast do jego mistrzów, trafiał do Fedora. Na koniec, zapytany o kobiece MMA w UFC, Dana podtrzymuje dawne stanowisko, że nie ma wystarczającej liczby zawodniczek, by stworzyć sensowną kobiecą dywizję w jego organizacji.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
11 lat temu

Fedor walczyl tylko z kilkoma zawodnikami liczacymi sie w MMA ??? Prosze Cie chlopie.

Redakcja MMAnews.pl
Admin
11 lat temu

Dobry był ten moment kiedy spojrzał na Ariela bez słów :]

Beier
11 lat temu

Dobrze gada o Fedorze, mam to samo zdanie, jest przereklamowany. Zasłużył się dla MMA bo sporo sport wypromował, ale walczył tylko z kilkoma liczącymi się w MMA zawodnikami.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x