Dana White: „Zawodnicy są w życiowej formie.”

26 Sierpień 2011
0

Na deser pozostał oczywiście sam Dana White, który tradycyjnie ma wiele do powiedzenia i jest „podpompowany” jak nigdy. Za każdym razem, kiedy podbijają nowy rynek, to dla niego coś niezwykłego. Zadziwiające było, że brazylijskie media pojawiły się na konferencji prasowej w ilości niespotykanej wcześniej w USA.
Dana opowiada również o rosnącej popularności Andersona Silvy (którego jeszcze niedawno chciał usunąć z UFC!) na świecie. Podkreśla, że jest absolutnie „najlepszym” zawodnikiem w historii światowego MMA, o czym świadczą jego rekorsy i rzeczy których dokonał. Boi się pomyśleć co by było, gdyby jego talent wyszedł wcześniej, np. w wieku 26 lat.

Ariel w pewnym momencie próbował podejść Danę, pytając czy Spider pojawi się w pierwszym main evencie w telewizji FOX. Dana powiedział, że o tym opowie po gali.
Jedne co zauważył, to forma zawodników na galę w Rio. Niemal każdy z zawodników jest wg niego w życiowej formie, dlatego zdecydowanie błędem było, że nie zorganizowali eventu na większym stadionie piłkarskim. Na pewno jednak nie powtórzą tego za drugim razem.
Zapytany na koniec o absencję Chaela na UFC Rio, opowiedział:

„Uważam, że to świetny pomysł. To w zasadzie najmądrzejsza rzecz jaką powiedział w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.”
„Chael mówił wiele niemiłych rzeczy. Ale on po prostu jest tym kim jest.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o