„Eddie Alvarez vs Aoki Shinya 2” – rewanż w Bellatorze

25 Sierpień 2011
0
„Eddie Alvarez vs Aoki Shinya 2” – rewanż w Bellatorze


Możesz mi złamać stopę, ale nie wolę walki…

Eddie i Aoki spotkali się po raz pierwszy w 2008 roku, gdzie zwycięsko z walki wyszedł japoński specjalista od poddań. Tym razem Alvarez będzie miał szansę udowodnić, że jego siedem zwycięstw z rzędu od ich spotkania to nie przypadek.

Niespodzianką jest fakt, że do rewanżu dojdzie w amerykańskiej organizacji Bellator, prawdopodobnie na początku 2012 roku. Jak wiemy, atut własnego terenu robi swoje, zwłaszcza dla Aokiego, który na obcej ziemi radził sobie wyjątkowo kiepsko.

Mnie jednak zastanawia co innego. Po przejęciu Strikeforce przez ZUFFĘ, tym samym otworzyli Bellatorowi okno nowych możliwości i organizacja prawdopodobnie chce szybko zapełnić powstałą pustkę po „numerze 2” wśród organizacji MMA.

Ostatnie wydarzenia, tj. kontrakt z nową telewizją, nowoczesne promo kolejnych eventów, pokazują, że organizacja Bjorn’a Rebney’a zrobi wszystko by wstrzelić się w main stream. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że jest to „teraz albo nigdy” dla organizacji bo przecież wiadomo, że niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Dla przypomnienia, pierwsze spotkanie „Aoki vs. Alvarez” z K-1 Dynamite.

http://www.mmanews.pl/wp-content/uploads/2011/08/alvarez_aoki_heel_hook_k1_dynamite.jpg

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o