Jacare – człowiek orkiestra

04 sierpień 2011
0
Jacare – człowiek orkiestra

Jeżeli zastanawialiście się co słychać ostatnio u jednego z najpopularniejszych grapplerów i jednocześnie mistrza wagi średniej Strikeforce, ten artykuł jest dla was. Już 10-go sierpnia Jacare zmierzy się z Lukiem Rockholdem, po raz drugi broniąc mistrzowskiego pasa a dwa tygodnie później na ADCC zmierzy się z inną legendą BJJ – Braulio Estimą. To wszystko i wiele więcej Ronaldo zawdzięcza przede wszystkim ciężkiej pracy, ale i pracy w odpowiednich warunkach. Niedawno zmienił bowiem barwy na „Team Nogueira”.

O drugiej obronie tytułu:

„Luke ma dobre sprowadzenia, jest dobry w każdej płaszczyźnie, ma mocne uderzenia i wiele pierwszo rundowych KO na koncie. Będę musiał mieć się na baczności, żeby nie dać się zaskoczyć.

O strategii:

„Wydaje mi się, że może użyć tej strategii (uderzenia), ale równie dobrze może spróbować mnie sprowadzić i kontrolować zapasami.”

O super fight z Braulio Estimą na ADCC:

„Jest rewelacyjny kiedy walczy bez Gi, ale ja udowodnię że wciąż mogę walczyć na wysokim poziomie w pojedynkach grappligowych. Braulio bardzo ewoluował, ale nie pokona mnie.

O przejściu do Teamu Nogueira:

„To coś niesamowitego móc trenować z mistrzami. Chciałbym podziękować Camoesowi, który dba o moją kondycję, Distakowi, który jest moim trenerem MMA, całej mojej drużynie, X-gymowi. Bardzo dziękuję za całe wsparcie jakie mam tutaj w Teamie Nogueira. Trenuje z nami Rodrigo, Junior dos Santos, więc jesteśmy jak rodzina. Wychodzi na to że jesteśmy dwoma drużynami, które walczą z zawodnikiem posiadającym tylko jedną drużynę (śmiech).”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x